Black Myth: Wukong podbija Steam. RPG akcji króluje na liście bestsellerów platformy

Patrycja Pietrowska
2024/06/10 12:45
0
0

Tytuł dostępny w przedsprzedaży przegonił nawet Call of Duty: Black Ops 6.

Jak dowiedzieliśmy się wczoraj, Black Myth: Wukong zaliczy opóźnienie na Xboxach Series X/S. Poznaliśmy już jednak wymagania sprzętowe gry w przypadku wersji na komputery osobiste, a deweloperzy podali aż sześć specyfikacji. Teraz natomiast możemy zaobserwować, jak dużą popularnością cieszy się tytuł na platformie Steam w przedsprzedaży.

Black Myth: Wukong
Black Myth: Wukong

Black Myth: Wukong podbija listę bestsellerów Steam w przedsprzedaży

Podczas zeszłorocznego The Game Awards poznaliśmy datę premiery Black Myth: Wukong. Tymczasem kilka dni temu gra trafiła do przedsprzedaży i jak się okazuje, RPG akcji od Game Science nie może narzekać na brak zainteresowania. Produkcja króluje bowiem aktualnie w globalnym rankingu bestsellerów platformy Steam.

Jak możemy zauważyć, w pierwszej dziesiątce znajdują się trzy tytuły dostępne w przedsprzedaży – mowa o Black Myth: Wukong, Call of Duty: Black Ops 6 oraz rozszerzeniu do Elden Ring, czyli Shadow of the Erdtree. Co ciekawe, na 6. miejscu uplasowało się fotorealistyczne Bodycam, które trafiło na rynek kilka dni temu. Ponadto na liście ukazało się Diablo 4, a top 10 zamyka Dota 2.

  1. Black Myth: Wukong
  2. Call of Duty: Black Ops 6
  3. Counter-Strike 2
  4. Destiny 2
  5. Elden Ring
  6. Bodycam
  7. Steam Deck
  8. Elden Ring Shadow of the Erdtree
  9. Diablo 4
  10. Dota 2

Black Myth: Wukong to gra RPG akcji osadzona w świecie chińskiej mitologii. Jej fabuła oparta jest na wydarzeniach opisanych w „Wędrówce na Zachód” – jednej z czterech wielkich klasycznych powieści literatury chińskiej. Wcielisz się w Przeznaczonego i ruszysz ku wyzwaniom oraz niezwykłym przygodom, by odkryć prawdę osnutą cieniem wspaniałej legendy. – głosi opis gry Black Myth: Wukong.

GramTV przedstawia:

Na koniec przypomnijmy, że Black Myth: Wukong zadebiutuje 20 sierpnia 2024 roku. Gra trafi wówczas na komputery osobiste oraz konsole PlayStation 5. Użytkownicy Xboxów Series X/S będą musieli natomiast poczekać – deweloperzy podzielą się datą premiery, kiedy wersja przeznaczona na sprzęt Microsoftu będzie spełniać „standardy jakości”.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!