Black Myth: Wukong zalicza opóźnienie, ale tylko na jednej platformie

Mikołaj Ciesielski
2024/06/09 09:00
0
0

Użytkownicy konsol Xbox Series X/S będą musieli uzbroić się w cierpliwość.

Już na The Game Awards 2023 poznaliśmy datę premiery Black Myth: Wukong. Zgodnie z zapowiedziami gra ma zadebiutować na rynku w sierpniu 2024 roku, a na Summer Game Fest 2024 mieliśmy okazję zobaczyć nowy zwiastun, którym twórcy zaprosili graczy do składania zamówień przedpremierowych. Okazuje się jednak, że użytkownicy jednej z platform będą musieli poczekać na obiecującą produkcję studia Game Science nieco dłużej.

Black Myth: Wukong
Black Myth: Wukong

Premiera Black Myth: Wukong na Xbox Series X/S opóźniona

Zgodnie z przekazanymi informacjami Black Myth: Wukong nie zadebiutuje na Xbox Series X/S w tym samym dniu, co na PC i PlayStation 5. W sekcji FAQ opublikowanej na oficjalnej stronie gry poinformowano bowiem, że trwające obecnie prace nad optymalizacją gry w wersji na konsole Microsoftu.

Obecnie optymalizujemy wersję Xbox Series X|S, aby spełniała nasze standardy jakości, więc nie zostanie ona wydana jednocześnie z innymi platformami. Przepraszamy za opóźnienie i staramy się zminimalizować czas oczekiwania użytkowników Xbox – informuje Game Science.

GramTV przedstawia:

Nowa data premiery Black Myth: Wukong na Xbox Series X/S zostanie natomiast ujawniona, gdy tylko wspomniana wersja zacznie spełniać „standardy jakości” studia Game Science. Użytkownikom konsol Microsoftu nie pozostaje więc na ten moment nic innego, jak uzbroić się w cierpliwość i trzymać kciuki za deweloperów.

Na koniec warto przypomnieć, że Black Myth: Wukong ma zadebiutować na PC i PlayStation 5 już 20 sierpnia 2024 roku. Zgodnie z zapowiedziami nadchodząca produkcja studia Game Science będzie mogła pochwalić się oszałamiającą liczbą bossów.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!