Beyond Good & Evil 20th Anniversary Edition na zwiastunie. Mamy datę premiery

Mikołaj Ciesielski
2024/06/21 07:30
1
0

Nowa wersja kultowej produkcji Ubisoftu zadebiutuje już w przyszłym tygodniu.

Wczoraj informowaliśmy, że premiera Beyond Good & Evil 20th Anniversary Edition zbliża się wielkimi krokami. Zgodnie z zapowiedziami wspomniany tytuł pojawił się na Limited Run Games Showcase. W trakcie wydarzenia gracze mieli okazję zobaczyć zwiastun nowej wersji kultowej produkcji Ubisoftu, która – jak się okazuje – zadebiutuje już w przyszłym tygodniu.

Beyond Good & Evil 20
Beyond Good & Evil 20th Anniversary Edition

Ubisoft ujawnia datę premiery Beyond Good & Evil 20th Anniversary Edition

Zgodnie z przekazanymi informacjami Beyond Good & Evil 20th Anniversary Edition zadebiutuje 25 czerwca 2024 roku, czyli w najbliższy wtorek. Wraz z datą premiery ujawniono część ulepszeń, które wprowadzi nowa wersja. Ubisoft zapowiada, że gracze będą mogli liczyć m.in. na odświeżoną oprawę graficzną, a także rozgrywkę w rozdzielczości do 4K i 60 klatek na sekundę.

Beyond Good & Evil 20th Anniversary Edition otrzyma też zaktualizowane sterowanie, a także kilka ulepszeń jakości życia, jak np. autozapis czy możliwość pomijania scenek przerywnikowych. Nie zabraknie również wsparcia dla funkcji cross-save. Ponadto Ubisoft zadbał o odświeżenie ścieżki dźwiękowej.

GramTV przedstawia:

W Beyond Good & Evil 20th Anniversary Edition wprowadzony zostanie również tryb Speedrun oraz zaktualizowana lista trofeów i osiągnięć. Gracze PC mogą też liczyć na pełne wsparcie dla myszy i klawiatury. W zestawie znajdziemy także wcześniej niepublikowane materiały zakulisowe prezentujące proces powstawania gry.

Na koniec warto dodać, że Beyond Good & Evil 20th Anniversary Edition zmierza na komputery osobiste oraz konsole PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X/S i Nintendo Switch. Zainteresowani będą mogli sięgnąć również po wersję fizyczną i edycję kolekcjonerską, które będą dostępne w sklepie Limited Run Games. Zamówienia przedpremierowe mają ruszyć 12 lipca 2024 roku.

Komentarze
1
Bruce_666
Gramowicz
21/06/2024 08:23

Jeszcze jakbyście napisali, że oryginalna wersja zniknęła ze Steam.