Ben Affleck wraca do uniwersum DC Comics. Ale Batmanem już nie będzie

Radosław Krajewski
2022/12/15 11:15

Aktor niedawno spotkał się z nowymi szefami DC Studios, aby omówić swoje możliwości.

Od przybycia Jamesa Gunna i Petera Safrana dzieje się dużo w DC Comics. Szefowie studia mają trudne zadanie zbudować nowe superbohaterskie uniwersum, jednocześnie sprzątając po poprzednim. Według ostatnich doniesień nie doczekamy się trzecich części Wonder Woman i Aquamana, a niedawno informowano również o anulowaniu Człowiek ze stali 2. Informację tę potwierdził Henry Cavill, który za pośrednictwem mediów społecznościowych ogłosił, że jednak nie wróci do roli Supermana. James Gunn, jako scenarzysta, rozwija inny projekt, który opowie o młodym Clarku Kencie. W ostatnim czasie reżyser spotkał się również z Benem Affleckiem, aby omówić z nim możliwości powrotu do świata DC.

Ben Affleck wraca do uniwersum DC Comics. Ale Batmanem już nie będzie

Ben Affleck ponownie w DC Comics?

Ben Affleck ma powrócić jako Batman w solowym filmie o Flashu, ale prawdopodobnie będzie to jego ostatni występ w tej roli. Przypomnijmy, że pierwotne plany zakładały, że Affleck stanie się głównym Brucem Waynem w uniwersum DC Comics i jednocześnie jednym z najważniejszych ludzi, którzy mieli odpowiadać za rozwój całego świata. Affleck otrzymał nawet możliwość wyreżyserowania filmu o Batmanie, z którego ostatecznie zrezygnowano, a nowy projekt o Mrocznym Rycerzu przypadł Mattowi Reevesowi.

GramTV przedstawia:

Okazuje się, że Affleck wciąż jest zainteresowany wyreżyserowaniem filmu dla DC Comics. Reżyser niedawno spotkał się z Jamesem Gunnem i Peterem Safranem, aby omówić możliwości stanięcia za kamerą jednego z nieogłoszonych jeszcze projektów, który miałby zadebiutować w najbliższych latach. Nie wiadomo, czy spotkanie zaowocuje szerszą współpracą, ale byłby to kolejny zwrot w karierze reżyserskiej Bena Afflecka, który kilka lat temu ogłosił, że woli skupić się na kręceniu mniejszych produkcji.

Komentarze
1
MisticGohan_MODED
Gramowicz
15/12/2022 23:23

Wielkie nie dla niego.