Bayonetta 3 wkrótce z datą premiery? Gra otrzymała klasyfikację od PEGI i ESRB

Mikołaj Ciesielski
2022/07/13 12:30

Niewykluczone, że Nintendo ujawni niebawem termin debiutu trzeciej odsłony serii Bayonetta.

Bayonetta 3 wkrótce z datą premiery? Gra otrzymała klasyfikację od PEGI i ESRB

Na czerwcowym Nintendo Direct zabrakło informacji o grze Bayonetta 3, przez co wielu fanów serii zaczęło obawiać się, że trzecia odsłona przygód tytułowej wiedźmy nie zadebiutuje na rynku w tym roku. Pod koniec ubiegłego miesiąca do sieci wyciekła jednak dokładna data premiery, dzięki czemu dowiedzieliśmy się, że produkcja PlatinumGames może trafić do sprzedaży w październiku. Tymczasem wiele wskazuje na to, że Nintendo już wkrótce rozwieje wszelkie wątpliwości i ujawni oficjalny termin debiutu gry Bayonetta 3.

Bayonetta 3 doczekała się klasyfikacji ze strony PEGI i ESRB

Z informacji zawartych na oficjalnej stronie Nintendo dowiadujemy się, że Bayonetta 3 doczekała się klasyfikacji ze strony PEGI oraz ESRB. Wspomniane organizacje zajmują się ocenianiem zawartości i wyznaczaniem granic wiekowych dla produkcji ukazujących się odpowiednio w Europie oraz Ameryce Północnej. Oznacza to, że prace nad produkcją najprawdopodobniej zmierzają ku końcowi, a gracze mogą spodziewać się wkrótce konkretów na temat premiery.

Co ciekawe, insider posługujący się pseudonimem „Syluxhunter”, który w przeszłości ujawniał już informację dotyczące planów Nintendo, twierdzi, że już dziś mamy doczekać się wiadomości związanych z grą Bayonetta 3. Doniesienia informatora nie doczekały się jednak komentarza ze strony japońskiej firmy oraz deweloperów z PlatinumGames. Nie pozostaje nam więc nic innego, jak uważnie wypatrywać dziś rzekomych wieści o trzeciej odsłonie serii Bayonetta.

Na koniec przypomnijmy, że Bayonetta 3 zmierza wyłącznie na konsolę Nintendo Switch. Jak wspomnieliśmy wyżej, gra ma zadebiutować na rynku w tym roku. Na ten moment nie znamy jednak dokładnej daty premiery. Zainteresowanych zapraszamy do zapoznania się z naszą opinią na temat kolekcji zawierającej dwie poprzednie odsłony serii: Powrót obscenicznej czarownicy – recenzja Bayonetta 1 i 2 [SWITCH].

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!