Wyciekła dokładna data premiery Bayonetta 3

DK
2022/06/29 12:45

Tytuł ma trafić na Switcha już niedługo.

O tym, że powstaje Bayonetta 3, wiemy od 2017. Fani serii musieli jednak zaczekać trochę na prezentację gameplayu, która miała miejsce dopiero w 2021. Tytuł zmierza wyłącznie na konsolę Nintendo Switch. Niektórzy spodziewali się, że poznają jakieś nowe fakty na temat gry podczas ostatniej imprezy Nintendo, ale nic takiego nie nastąpiło. Teraz branżowy informator Syluxhunter ujawnił na Twitterze, że Bayonetta 3 ma trafić do fanów 28 października 2022.

Wyciekła dokładna data premiery Bayonetta 3

Syluxhunter nie jest jakimś słynnym autorem przecieków, ale ciekawym jest fakt, że to on podał do publicznej wiadomości, że podczas Nintendo Direct Mini zostaną pokazane gry Mario + Rabbids: Sparks of Hope, Persona 3/4/5 i NieR: Automata. To wszystko się sprawdziło.

GramTV przedstawia:

Jeśli chodzi o NieR, to mieliśmy okazję zobaczyć – schludny, bądź co bądź – zwiastun gry na Nintendo Switch, a oprócz tego poznaliśmy dokładny termin debiutu produkcji na tę platformę. Tak samo sytuacja wygląda w przypadku Persona – pokazano trailer z 3/4/5 i wyjawiono datę premiery “piątki”.

Wczytywanie ramki mediów.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!