Battlefield 2042 z wyczekiwaną aktualizacją. Znamy pełną listę zmian i poprawek

Mikołaj Ciesielski
2022/03/07 19:45

Już jutro najnowsza odsłona serii Battlefield doczeka się patcha oznaczonego numerem 3.3.

Battlefield 2042 z wyczekiwaną aktualizacją. Znamy pełną listę zmian i poprawek

Battlefield 2042 już w zeszłym tygodniu miał otrzymać aktualizację oznaczoną numerem 3.3, ale DICE poinformowało, że patch trafi do gry nieco później. Na szczęście wygląda na to, że twórcom udało się pomyślnie zakończyć prace nad kolejnymi poprawkami, ponieważ już jutro gracze będą mogli pobrać wspomnianą łatkę. Na oficjalnej stronie Electronic Arts pojawiła się natomiast pełna lista zmian i nowości, które zostaną wprowadzone wraz z premierą aktualizacji 3.3.

Aktualizacja ta wprowadzi kolejne poprawki błędów, zmiany związane ze sterowaniem i przypisaniem klawiszy, zaktualizowaną tablicę wyników oraz wyjątkowy legendarny zestaw Niezłomny w ramach podziękowania dla posiadaczy Złotej Edycji, Edycji Ultimate, przepustki roku 1 i pakietu Ultimate. Wprowadzenie nowych funkcjonalności tablicy wyników jest wyrazem naszego zaangażowania i słuchania Waszych głosów. Pragniemy z każdą aktualizacją poprawiać wrażenia z gry” – czytamy w komunikacie opublikowanym przez deweloperów.

Zainteresowanych pełną listą zmian, które zostaną wprowadzone do Battlefield 2042 wraz z aktualizacją 3.3., zapraszamy na stronę Electronic Arts. Znajdziecie tam również szczegółowy opis poprawek, które trafią do gry za sprawą najnowszego patcha.

Na koniec przypomnijmy, że Battlefield 2042 jest dostępny na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X/S. Jeśli jesteście ciekawi naszej opinii na temat produkcji studia DICE, to serdecznie zapraszamy Was do lektury: Recenzja Battlefield 2042. Jedno słowo: Rozczarowanie.

Wczytywanie ramki mediów.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!