Battlefield 2042 z datą premiery 6. sezonu. „Mroczny eksperyment” na zwiastunie

Mikołaj Ciesielski
2023/10/03 10:55
0
0

Electronic Arts ujawniło, kiedy w Battlefield 2042 ruszy 6. sezon rozgrywek.

Dobre wieści dla wszystkich graczy, którzy z niecierpliwością czekają na kolejne nowości w Battlefield 2042. Electronic Arts ujawniło bowiem dokładną datę premiery 6. sezonu rozgrywek zatytułowanego „Mroczny eksperyment”. Amerykańska firma opublikowała również pierwszy zwiastun, który przygotowuje fanów gry Battlefield 2042 na nadchodzące atrakcje.

Battlefield 2042 z datą premiery 6. sezonu. „Mroczny eksperyment” na zwiastunie

Battlefield 2042 wkrótce z 6. sezonem. Electronic Arts przedstawia „Mroczny eksperyment”

Zgodnie z przekazanymi informacjami 6. sezon rozgrywek w Battlefield 2042 rozpocznie się już 10 października 2023 roku, czyli w następny wtorek. Electronic Arts zapowiada, że będzie to „najmroczniejszy i najbardziej wyczerpujący” sezon w historii wspomnianej produkcji. Udostępniony przez wydawcę zwiastun pokazuje z kolei starcia żołnierzy z zaginionymi Bezpatami, którzy w wyniku eksperymentów zostali zmienieni w krwiożercze potwory.

Wraz z 6. sezonem rozgrywek gra Battlefield 2042 zostanie wzbogacona o nową mapę, na której nie zabraknie „ciasnych przestrzeni”. Gracze mogą również liczyć na nowe bronie i gadżety oraz kolejne przedmioty z przepustki bojowej. W najbliższy czwartek – 5 października – zobaczymy natomiast zwiastun rozgrywki z „Mrocznego eksperymentu”.

GramTV przedstawia:

Na koniec przypomnijmy, że Battlefield 2042 dostępny jest na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X/S.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!