Battlefield 2042 „Mroczny eksperyment” na zwiastunie. 6. sezon w szczegółach

Mikołaj Ciesielski
2023/10/06 08:50
0
0

EA DICE dzieli się szczegółami na temat 6. sezonu w Battlefield 2042.

Kilka dni temu dowiedzieliśmy się, kiedy w Battlefield 2042 ruszy 6. sezon rozgrywek zatytułowany „Mroczny eksperyment”. Wczoraj natomiast – zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami – EA DICE zaprezentowało zwiastun nadchodzących atrakcji. Deweloperzy podzielili się również kilkoma szczegółami na temat nowego sezonu w Battlefield 2042.

Battlefield 2042 „Mroczny eksperyment” na zwiastunie. 6. sezon w szczegółach

EA DICE prezentuje zwiastun i szczegóły Battlefield 2042 „Mroczny eksperyment”

W udostępnionym przez deweloperów zwiastunie Battlefield 2042 „Mroczny eksperyment” nie zabrakło fragmentów rozgrywki prezentujących nadchodzące nowości. W 6. sezonie w ręce graczy oddane zostanie nowe uzbrojenie w postaci broni VHX-D3 AR, broni osobistej L9CZ oraz karabinu wyborowego G428. Największą atrakcją będzie jednak nowa mapa o nazwie „Spisek”.

Odkryj podziemną placówkę w Szkocji, poczuj napięcie i weź udział w krótkodystansowej krwawej jatce. Ciasne korytarze sprzyjają wymianom ognia między żołnierzami piechoty. Miłośnicy klasyków serii Battlefield, takich jak Operacja Blokada i Operacja Metro, poczują się jak w domu, stawiając czoła najskrytszym lękom w biokopułach i laboratoriach – czytamy w opisie mapy na stronie Battlefield 2042.

W 6. sezonie Battlefield 2042 na graczy czeka także nowa przepustka bojowa. W trakcie rozgrywki użytkownicy będą mogli zdobyć 100 poziomów, które pozwolą odblokować nową zawartość. Wśród nagród znajdziemy nowe bronie, gadżety, a także premie PD. Nie zabraknie również nowych strojów oraz skórek na broń. Więcej szczegółów na temat „Mrocznego eksperymentu” znajdziecie na oficjalnej stronie gry.

GramTV przedstawia:

Na koniec przypomnijmy, że Battlefield 2042 dostępny jest na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X/S. Zgodnie z zapowiedziami 6. sezon rozgrywek w najnowszej produkcji EA DICE rozpocznie się 10 października 2023 roku, czyli w najbliższy wtorek.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!