Battlefield 2042 jeszcze nie wyszedł, ale cheaty do gry są już gotowe

Maria Wawrzyniak
2021/08/23 22:45

Choć do premiery gry zostały jeszcze dwa miesiące, oszuści już teraz reklamują cheaty do produkcji studia EA DICE.

Battlefield 2042 cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Niestety, oprócz niecierpliwie wyczekujących premiery graczy mamy również niecierpliwie wyczekujących premiery oszustów, którzy zdążyli już stworzyć specjalne narzędzia do oszukiwania we wspomnianej produkcji – nie powstrzymał ich nawet fakt, że do debiutu zostały jeszcze ponad dwa miesiące. Sytuacja prezentuje się gorzej niż niektórzy myślą.Battlefield 2042 jeszcze nie wyszedł, ale cheaty do gry są już gotoweJak podaje serwis Kotaku (powołując się na dziennikarzy Charlie Intel), twórcy platformy IWantCheats (do której z oczywistych powodów nie będziemy Was odsyłać) zapewniają, iż opracowane przez nich cheaty są niewykrywalne przez zabezpieczenia studia EA DICE – o to dbają regularne aktualizacje udostępniane razem z nowymi wersjami gry. Wśród dostępnych opcji są oczywiście aimboty, aczkolwiek znajdziemy znacznie bardziej wymyślne oszustwa, jak chociażby specjalny radar pokazujący przeciwników. Na liście znajduje się też funkcja ESP wyświetlająca pseudonimy innych i informująca, jak daleko się znajdują.

Wspomniana strona również (niestety) cieszy się sporym zainteresowaniem – twórcy twierdzą, że posiada aż 1,2 miliona zarejestrowanych użytkowników. Oczywiście, na ten moment nie jesteśmy w stanie powiedzieć, czy cheaty do Battlefielda 2042 są skuteczne. Nic nie zmienia jednak faktu, iż społeczność już zaczyna się martwić tym, że gra na premierę dosłownie zostanie zalana oszustami. Miejmy nadzieję, że EA DICE zauważy problem i jeszcze przed premierą usprawni swoje zabezpieczenia.

GramTV przedstawia:

Przypomnijmy na koniec, że Battlefield 2042 zadebiutuje już 22 października bieżącego roku na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4/5, Xbox One i Xbox Series X/S. Jeśli chcecie być na bieżąco, zapraszamy tutaj. Więcej informacji na temat gry znajdziecie pod tym adresem.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!