Już niedługo wystartuje 7. sezon w Battlefield 2042. Najważniejsze informacje

Wincenty Wawrzyniak
2024/03/13 23:00
0
0

Poznaliśmy szczegóły nadchodzącego 7. sezonu rozgrywek w Battlefield 2042.

Przedstawiciele firmy Electronic Arts ujawnili najważniejsze informacje na temat zbliżającego się 7. sezonu rozgrywek pod tytułem Punkt zwrotny w grze Battlefield 2042. Wśród zupełnie nowej zawartości znajdziemy m.in. mapy, tryby oraz bronie. Do tego otrzymaliśmy dokładną datę premiery sezonu oraz zwiastun rozgrywki.

Już niedługo wystartuje 7. sezon w Battlefield 2042. Najważniejsze informacje

Data premiery 7. sezonu rozgrywek w Battlefield 2042. Najważniejsze informacje

Zgodnie z oficjalną stroną sezonu, Punkt zwrotny zadebiutuje w grze już w najbliższy wtorek 19 marca. Warto przy tym wspomnieć, że nieco później – od 21 do 24 marca – odbędzie się kolejny darmowy weekend, a zainteresowani będą mogli przenieść poczynione w tym czasie postępy do gry po jej zakupie. Na liście atrakcji znajdziemy:
  • nową mapę o nazwie Przystań, która przeniesie nas na chilijską pustynię Atakama;
    • Zmierz się z piekłem pustyni Atakama, walcząc o każdy dom na przedmieściach z wykorzystaniem połączonych rodzajów sił wojskowych. Gdy trafisz do górniczej osady El Alicanto, nie będzie już odwrotu, a wysoki poziom zniszczenia może być zarówno twoim sojusznikiem, jak i wrogiem.
  • nową 100-poziomową przepustkę bojową, która pozwoli oczywiście odblokować zarówno zawartość darmową, jak i zawartość premium (którą otrzymujemy oczywiście po ulepszeniu darmowej wersji za punkty KBF lub prawdziwą walutę);
    • Przebij się przez 100 poziomów w ramach przepustki bojowej sezonu 7., aby odblokować zawartość darmową i premium, w tym nową broń, nowy gadżet oraz premie do PD. Wszystkie przedmioty wpływające na rozgrywkę w Battlefield 2042 są dostępne za darmo dla wszystkich graczy.
  • nowe bronie: SMG SCZ-3, AK 5C oraz DFR Strife;
  • nowy gadżet w postaci wyrzutni przeciwpancernej;
    • Okiełznaj moc powracającego hitu serii Battlefield: Predator SRAW. Nie miej litości dla pojazdów lądowych i latających – strącaj je kierowanymi przewodowo pociskami z wyrzutni przeciwpancernej.

Przypomnijmy jeszcze na sam koniec, że Battlefield 2042 zadebiutował 19 listopada 2021 roku na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4/5, XONE i Xbox Series X/S.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!