TGA 2023: Banishers: Ghosts of New Eden wygląda naprawdę dobrze. Nowy zwiastun

Mikołaj Ciesielski
2023/12/08 09:30
0
0

Nowe action-RPG od twórców Life is Strange i Vampyr zadebiutuje na początku 2024 roku.

Banishers: Ghosts of New Eden zostało zapowiedziane podczas The Game Awards 2022. Deweloperzy ze studia DON’T NOD postanowili jednak pojawić się również na tegorocznej edycji popularnego wydarzenia, by przypomnieć graczom o wspomnianej produkcji. W trakcie imprezy zaprezentowano nowy zwiastun, dzięki któremu zainteresowani mogą po raz kolejny sprawdzić, jak prezentuje się action-RPG od twórców Life is Strange oraz Vampyr

TGA 2023: Banishers: Ghosts of New Eden wygląda naprawdę dobrze. Nowy zwiastun

Banishers: Ghosts of New Eden z nowym zwiastunem na The Game Awards 2023

Najnowszy zwiastun Banishers: Ghosts of New Eden zapowiada, że gracze mogą liczyć na klimatyczną i emocjonalną przygodę. Na końcu materiału znalazło się natomiast miejsce na kilka fragmentów rozgrywki. Trzeba przyznać, że całość prezentuje się naprawdę dobrze, a fani gier action-RPG powinni dopisać wspomniany tytuł do swojej listy życzeń, o ile jeszcze tego nie zrobili.

Antea Duarte i Red mac Raith są kochankami i Pogromcami – łowcami duchów, którzy przysięgli chronić żywych przed zagrożeniem ze strony widm i upiorów. Po ich katastrofalnej ostatniej misji Antea zostaje śmiertelnie ranna, stając się jednym z duchów, których nienawidzi – czytamy w opisie gry na Steam.

GramTV przedstawia:

Na koniec przypomnijmy, że Banishers: Ghosts of New Eden zmierza na PC, PlayStation 5 i Xbox Series X/S. Gra ma zadebiutować na wymienionych platformach 13 lutego 2024 roku. Zainteresowanych nadchodzącą produkcją twórców Life is Strange i Vampyr zapraszamy również do lektury: Graliśmy w Banishers: Ghosts of New Eden, czyli nową grę twórców Vampyra.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!