Baldur’s Gate 3 z pudełkową wersją na PS5? Larian Studios bada zainteresowanie

Mikołaj Ciesielski
2023/10/06 14:30
0
0

Niewykluczone, że na sklepowych półkach za jakiś czas pojawi się fizyczne wydanie jednej z najlepszych gier 2023 roku.

Baldur’s Gate 3 podbiło serca użytkowników komputerów osobistych oraz konsol PlayStation 5. Wielu graczy z pewnością chciałoby odpowiednio uhonorować jedną z najlepszych produkcji 2023 roku i postawić na swojej półce pudełko z grą. Niestety RPG od Larian Studios dostępne jest obecnie wyłącznie w wersji cyfrowej. Sytuacja zmieni się pod koniec bieżącego roku, gdy na japońskim rynku ukaże się fizyczne wydanie najnowszej odsłony serii Baldur’s Gate. Niewykluczone jednak, że posiadacze PlayStation 5 z pozostałych regionów również będą mieli okazję zaopatrzyć się w pudełkową wersję Baldur’s Gate 3.

Baldur’s Gate 3 z pudełkową wersją na PS5? Larian Studios bada zainteresowanie

Baldur’s Gate 3 na PlayStation 5 może trafić do pudełek

Na profilu „GermanStrands” portalu społecznościowym X (wcześniej Twitter) pojawił się wpis, w którym zadano pytanie, czy gracze byliby zainteresowani fizyczną wersją Baldur’s Gate 3 na PlayStation 5. Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie fakt, że post udostępnił również Michael Douse, czyli dyrektor wydawniczy Larian Studios.

Douse zdecydował się podać dalej wspomniany wpis, by sprawdzić, czy fani Baldur’s Gate 3 rzeczywiście byliby zainteresowani fizyczną wersją gry na PlayStation 5. Reakcja graczy – jak można się było spodziewać – wskazuje, że nie brakowałoby chętnych na tego typu wydanie. Pozostaje mieć nadzieję, że liczne odpowiedzi ze strony fanów przekonają również deweloperów z Larian Studios.

GramTV przedstawia:

Na koniec przypomnijmy, że gra Baldur’s Gate 3 dostępna jest obecnie na komputerach osobistych oraz PlayStation 5. Zgodnie z zapowiedziami jeszcze w 2023 roku najnowsze RPG Larian Studios trafi na konsole Xbox Series X/S. Jeśli natomiast jesteście ciekawi naszej opinii na temat wspomnianego tytułu, to zapraszamy Was do lektury: Recenzja Baldur’s Gate 3 – Z godnością i humorem.

Wczytywanie ramki mediów.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!