Baldur’s Gate 3 z kolejnymi poprawkami. Mamy też dobre wieści dla graczy Xbox

Mikołaj Ciesielski
2024/01/09 14:30
0
0

Gra otrzymała pierwszy hotfix w 2024 roku, a Larian Studios znaleźli przyczynę problemu męczącego użytkowników konsol Microsoftu.

Microsoft odniósł się wreszcie do sytuacji związanej z banowaniem użytkowników Xbox za udostępnianie w Baldur’s Gate 3 zwierających nagość. Larian Studios udostępniło tymczasem nowy hotfix do wspomnianej produkcji. Najnowsza „łatka” wprowadza sporo zmian i poprawek, a firmie Microsoft udało się dodatkowo znaleźć przyczynę problemu męczącego użytkowników konsol Xbox Series X/S.

Baldur’s Gate 3 z kolejnymi poprawkami. Mamy też dobre wieści dla graczy Xbox

Nowy hotfix do Baldur’s Gate 3 już dostępny. Larian Studios ujawnia listę zmian i zapowiada kolejne poprawki

Hotfix oznaczony numerem 16 do gry Baldur’s Gate 3 eliminuje m.in. najczęstsze problemy prowadzące do zawieszenia się gry, a także błędy związane z niską rozdzielczością tekstur, które mogły pojawiać się w trakcie dłuższych sesji. Larian Studios zajęło się również problemem związanym ze szybkim uruchamianiem czy błędem uniemożliwiającym zapisanie gry.

Belgijski zespół nie zapomniał także o kilku nowościach. Jedną z nich jest dostęp do wybranych przedmiotów fabularnych, nawet jeśli nie znajdują się one w danej chwili w ekwipunku postaci gracza lub innych członków drużyny. Lista zmian i poprawek jest naprawdę spora, a szczegółowy opis najnowszego hotfixa do Baldur’s Gate 3 dostępny jest na Steam.

GramTV przedstawia:

Swen Vincke podzielił się również wiadomością, która powinna ucieszyć wszystkich użytkowników Xbox Series X/S. Szef Larian Studios poinformował bowiem, że firmie Microsoft udało się znaleźć przyczynę problemu, w wyniku którego posiadacze konsol Microsoftu tracili zapisane postępy w Baldur’s Gate 3. Wkrótce gracze powinni doczekać się stosownych poprawek, które wyeliminują wspomniany błąd.

Na koniec przypomnijmy, że Baldur’s Gate 3 dostępny jest obecnie na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 5 i Xbox Series X/S. Jeśli natomiast jesteście ciekawi naszej opinii na temat najnowszej produkcji Larian Studios, to zapraszamy Was do lektury: Recenzja Baldur’s Gate 3 – Z godnością i humorem.

Wczytywanie ramki mediów.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!