Baldur’s Gate 3 pojawi się na The Game Awards 2022. Minsc i Boo bohaterami teasera

Jakub Smolak
2022/12/06 10:30

W końcu otrzymamy dokładną datę premiery?

Ekipa Larian Studios potwierdziła, że podczas The Game Awards 2022 otrzymamy więcej szczegółów dotyczących Baldur’s Gate 3. Wraz z zapowiedzią zaprezentowano krótki teaser, którego bohaterami są słynni Minsc i Boo. Jeśli kiedykolwiek słyszeliście o serii Baldur’s Gate, to musicie znać te postacie.

Baldur’s Gate 3 pojawi się na The Game Awards 2022. Minsc i Boo bohaterami teasera

Baldur’s Gate 3 podczas The Game Awards 2022. Co zaprezentuje Larian Studios?

Słynny berserk i jego oddany chomik występują tutaj w roli posągu, którego oczy w pewnym momencie się rozświetlają Czy istnieje więc szansa na to, że w Baldur’s Gate 3 zobaczymy Minsca i Boo? Wielu fanów z pewnością ucieszyłby powrót kultowych bohaterów.

Niewykluczone, że usłyszymy też więcej na temat drugiego i trzeciego rozdziału gry, które obecnie znajdują się w produkcji. Przypomnijmy, że według wcześniejszych zapowiedzi w okresie bożonarodzeniowym powinniśmy doczekać się nowej zawartości.

Przypomnijmy, że Baldur’s Gate 3 jest dostępne na komputerach osobistych w sklepach Steam oraz GOG.com. Gra zadebiutowała w ramach wczesnego dostępu 6 października 2020 roku. Pod tym adresem możecie znaleźć artykuł Myszastego, który podzielił się swoimi pierwszymi wrażeniami.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!