Baldur's Gate III z kolejną dużą aktualizacją. Prezent pod choinkę od twórców

Maria Wawrzyniak
2022/11/11 16:00

Larian Studios oficjalnie zapowiedziało Patch 9 do gry Baldur’s Gate III, który ma zostać udostępniony przed końcem bieżącego roku.

Od ostatniej aktualizacji do gry Baldur’s Gate IIIpatcha z numerem 8 – minęły ponad cztery miesiące. Wczoraj natomiast deweloperzy oficjalnie zapowiedzieli kolejną dużą aktualizację, która ma zostać udostępniona jeszcze przed końcem bieżącego roku. Niestety, nie dowiedzieliśmy się zbyt wiele.

Baldur's Gate III z kolejną dużą aktualizacją. Prezent pod choinkę od twórców

Kolejna duża aktualizacja do Baldur’s Gate III

Przedstawiciele zespołu Larian Studios poinformowali jedynie, iż społeczność może spodziewać się nowej zawartości w okresie okołobożonarodzeniowym. Więcej informacji na temat aktualizacji mamy otrzymać na początku grudnia, kiedy to odbędzie się transmisja Panel From Hell, podczas której twórcy nie tylko omówią szczegóły patcha, ale również swoje plany na przyszły rok.

W tym momencie warto zauważyć, iż aktualnie przeprowadzane są testy zarówno drugiego, jak i trzeciego rozdziału gry. Przy tym wszystkim twórcy oznajmili, że opinie społeczności mocno pomagają w rozwoju gry – Baldur’s Gate III znajduje się na dobrej drodze do premiery pełnej wersji w 2023 roku.

GramTV przedstawia:

Na koniec warto dodać, że Larian otworzyło własne studio motion capture. Więcej na ten temat możecie przeczytać tutaj. Przypomnijmy, że Baldur’s Gate III jest dostępne na komputerach osobistych w sklepach Steam oraz GOG.com. Gra zadebiutowała w ramach wczesnego dostępu 6 października 2020 roku. Pod tym adresem możecie znaleźć artykuł Myszastego, który podzielił się swoimi pierwszymi wrażeniami.

Komentarze
1
Niakadan
Gramowicz
11/11/2022 18:11

Nazwał bym to Difinity Original niż baldur