Back 4 Blood otrzyma tryb offline. Deweloperzy zaprezentowali plany rozwoju gry

Mikołaj Ciesielski
2021/11/09 13:50
0
0

Sprawdźcie, jakie nowości pojawią się w najbliższych miesiącach w produkcji Turtle Rock Studios.

Back 4 Blood otrzyma tryb offline. Deweloperzy zaprezentowali plany rozwoju gry

Turtle Rock Studios może być zadowolone z Back 4 Blood. Gra zebrała dobre recenzje i w ciągu pierwszych dwóch tygodni od premiery przyciągnęła do siebie sporą liczbę graczy. Nic więc dziwnego, że twórcy zamierzają dalej wspierać swój. Deweloperzy zaprezentowali wczoraj bowiem plany rozwoju gry na najbliższe miesiące. Możemy więc sprawdzić, jakie elementy wzbogacą wkrótce Back 4 Blood.

Jeszcze w tym miesiącu produkcja Turtle Rock Studios otrzyma sporą aktualizację, której zadaniem będzie usunięcie różnego rodzaju błędów oraz wprowadzenie poprawek. Prawdziwe nowości pojawią się jednak w grudniu, kiedy to Back 4 Blood zostanie wzbogacone o tryb offline, który umożliwi przejście kampanii fabularnej w pojedynkę. W przyszłym miesiącu pojawi się również specjalne świąteczne wydarzenie, a gracze będą mieli okazję zdobyć nowe karty.

Kolejne atrakcje pojawią się natomiast dopiero w 2022 roku. Użytkownicy mogą liczyć na darmowe aktualizacje, które wprowadzą nowy poziom trudności, kolejne karty, nowy tryb kooperacji, a także rozbudowaną mechanikę walki wręcz. Back 4 Blood otrzyma również płatną przepustkę sezonową, która wprowadzi trzy rozszerzenia.

Pierwsze z nich nosi tytuł „Tunnels of Terror” i pozwoli graczom na zabawę jako Cleaners i Ridden. DLC wprowadzi również nowe treści fabularne, kolejnych wrogów, bronie, karty, a także elementy kosmetyczne. Szczegóły kolejnych rozszerzeń zostaną natomiast zaprezentowane w przyszłości. Przepustkę sezonową wyceniono na 169 zł. Warto jednak pamiętać, że season pass był również częścią droższych wydań gry.

Na koniec przypomnijmy, że Back 4 Blood dostępne jest na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X/S. Jeśli jesteście zainteresowani naszą opinią na temat najnowszej produkcji Turtle Rock Studios, to serdecznie zapraszamy Was do lektury: Recenzja Back 4 Blood – genialny powrót do korzeni!

Wczytywanie ramki mediów.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!