Babylon's Fall na zwiastunie. Twórcy prezentują system walki

Maria Wawrzyniak
2022/02/25 10:30

W sieci pojawił się nowy zwiastun gry z fragmentami rozgrywki, na którym zaprezentowano podstawowe założenia systemu walki.

Do premiery gry Babylon’s Fall pozostał niecały tydzień. Z tej okazji przedstawiciele studia PlatinumGames wspólnie z wydawcą Square Enix udostępnili w sieci nowy zwiastun z fragmentami rozgrywki, który przedstawia podstawowe założenia systemu walki we wspomnianej produkcji. Dowiedzieliśmy się, że nie zabraknie tam zróżnicowanego sprzętu pozwalającego eliminować wrogów na różne sposoby – zarówno w emocjonujących pojedynkach w zwarciu, jak i na dystans. Co więcej, w trailerze zawarto informację, że Babylon’s Fall będzie mogło pojawić sie na innych konsolach dopiero po sześciu miesiącach od premiery.

Przypomnijmy jeszcze na koniec, że Babylon’s Fall ma zadebiutować na rynku 3 marca bieżącego roku na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4 i PlayStation 5. Już dziś – 25 lutego – w sklepie PlayStation Store udostępniona zostanie wersja demonstracyjna. Więcej szczegółów pod tym adresem.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!