Babylon's Fall z wersją demonstracyjną jeszcze w tym miesiącu

Maria Wawrzyniak
2022/02/13 14:00

W sieci pojawiła się świetna informacja dla wszystkich graczy, którzy niecierpliwie wypatrują nowości na temat gry Babylon’s Fall.

Wiemy już, że gra Babylon’s Fall ma zadebiutować na rynku 3 marca bieżącego roku. Z okazji zbliżającej się wielkimi krokami premiery studio PlatinumGames zamierza udostępnić wersję demonstracyjną na konsole PlayStation 4 oraz PlayStation 5 – jak podaje serwis Video Games Chronicle, ta ma pojawić się w PlayStation Store już 25 lutego. To oznacza, iż zainteresowani gracze będą mogli sprawdzić, co do zaoferowania ma najnowsze dzieło twórców NieR: Automata czy Bayonetta na tydzień przed oficjalnym debiutem.

Babylon's Fall z wersją demonstracyjną jeszcze w tym miesiącu

GramTV przedstawia:

Trzeba w tym momencie zaznaczyć, że wszelkie postępy, jakie uda nam się poczynić w wersji demonstracyjnej, zostaną przeniesione do pełnej wersji, jeżeli zdecydujemy się na jej zakup. Teraz więc jedyne, co nam pozostaje, to cierpliwie czekać na debiut! Przypomnijmy, że Babylon’s Fall zostanie również udostępnione na komputerach osobistych. Po więcej informacji zapraszamy do naszej encyklopedii.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!