Avatar wraca do kin. Pierwszy zwiastun zremasterowanej wersji kultowego filmu

Radosław Krajewski
2022/08/24 13:00

Premiera już za miesiąc.

Jeszcze w maju Disney zapowiedział powrót pierwszej części Avatara w nowej, odświeżonej wersji do kin. Wytwórnia chce zachęcić widzów do przypomnienia sobie tego filmu lub obejrzenia go po raz pierwszy, na krótko przed premierą drugiej części, na którą fani czekają od trzynastu lat. W związku z ponowną kinową dystrybucją Avatara, produkcja niedawno zniknęła z biblioteki Disney+. Na szczęście firma potwierdziła, że film na platformie powróci w nowej wersji, jeszcze przed premierą Avatara: Istoty wody.

Avatar wraca do kin. Pierwszy zwiastun zremasterowanej wersji kultowego filmu

Avatar – data premiery w kinach

Już 23 września Avatar pojawi się w kinach w nowej wersji. Zwiastun obiecuje jakość 4K z HDR-em. Produkcja będzie dostępna na dużym ekranie wyłącznie przez dwa tygodnie. Film trafi również do polskich kin. Zwiastun wraz z plakatem zobaczycie poniżej.

GramTV przedstawia:

Przypomnijmy, że Avatar to najbardziej dochodowy film w historii. Pierwsza część serii zgarnęła na całym świecie 2,847,397,339 dolarów. Na krótko Avatar musiał uznać wyższość Avengers: Koniec gry, który zakończył swój pobyt w kinie na 2,797 miliarda dolarów. Jednak dzięki ponownej dystrybucji Avatara w chińskich kinach, produkcji Jamesa Camerona udało się odzyskać fotel lidera i tytuł najbardziej kasowego filmu.

Avatar – data premiery w kinach, Avatar wraca do kin. Pierwszy zwiastun zremasterowanej wersji kultowego filmu
Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!