Mick Gordon odda całą swoją gażę za muzykę do Atomic Heart na pomoc Ukrainie

Wincenty Wawrzyniak
2023/02/14 18:45
1
3

Kompozytor poinformował na swoim Twitterze o przekazaniu całego honorarium za pracę przy ścieżce dźwiękowej do Atomic Heart na Australijski Czerwony Krzyż, aby pomóc Ukrainie.

Przychodzimy z dobrą wiadomością, która powinna Wam nieco umilić dzisiejszy dzień. Znany przede wszystkim ze stworzenia soundtracków do takich gier jak DOOM czy DOOM Eternal, kompozytor Mick Gordon, poinformował na swoim oficjalnym profilu na Twitterze, że całą swoje honorarium za pracę przy ścieżce dźwiękowej do Atomic Heart od studia Mundfish przekaże organizacji Australijski Czerwony Krzyż, aby pomóc Ukrainie w czasie wojny z Rosją. Poniżej możecie znaleźć jego wiadomość.

Mick Gordon odda całą swoją gażę za muzykę do Atomic Heart na pomoc Ukrainie

Mick Gordon oddaje swoją gażę za muzykę do Atomic Heart na pomoc Ukrainie

Wczytywanie ramki mediów.

[...] Z dumą przekazuję moją gażę [otrzymaną za pracę nad ścieżką dźwiękową do gry Atomic Heart – dop. red.] “Apelowi w sprawie kryzysu na Ukrainie” organizowanemu przez Australijski Czerwony Krzyż w ramach wsparcia Ukraińców, którzy heroicznie bronią swojej ojczyzny przed agresją. [...] mam przekonanie, że moja darowizna pozytywnie wpłynie na tych znajdujących się w potrzebie, i jestem zaszczycony tym, że mogą użyć swojej pracy, aby pomóc osobom dotkniętym konfliktem.

GramTV przedstawia:

Przypomnijmy na sam koniec, że Atomic Heart ma zadebiutować 21 lutego na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X/S.

Komentarze
1
Gregario
Gramowicz
15/02/2023 06:52

Szacunek.