Atlas Fallen pokryte złotem. Premiera gry nie jest zagrożona

Jakub Smolak
2023/07/05 11:00
0
0

Macie tę produkcję na swojej liście życzeń?

Wczoraj ekipa Deck13 oddała w ręce graczy kolejny trailer, na którym mogliśmy podziwiać Atlas Fallen w akcji. Twórcy skupili się na prezentacji broni, którymi przyjdzie nam władać w trakcie starć z potężnymi pustynnymi kreaturami. Teraz deweloperzy oraz wydawca – Focus Entertainment – podzielili się kolejną dobrą informacją.

Atlas Fallen pokryte złotem. Premiera gry nie jest zagrożona

Do świata Atlas Fallen będziemy mogli przenieść się już w sierpniu

Jak możemy przeczytać we wpisie opublikowanym na platformie Twitter, Atlas Fallen pokryło się złotem, a to oznacza, że premiera gry nie jest zagrożona.

Przemierzaj piaski rozległego świata, pełnego pradawnych zagrożeń, tajemnic oraz okruchów przeszłości. Zapoluj na legendarne potwory, korzystając ze zmiennokształtnej broni oraz niszczycielskich zdolności piasków i biorąc udział w spektakularnych walkach. Odbieraj esencję swoim wrogom i gromadź ją, aby kształtować własny styl walki. Rozegraj pełną kampanię fabularną w trybie współpracy lub solowym i zbuduj nową erę ludzkości – czytamy w opisie gry na Steam.

GramTV przedstawia:

Na koniec przypomnijmy, że Atlas Fallen powstaje z myślą o PC oraz konsolach PlayStation 5 i Xbox Series X/S. Gra ma zadebiutować na wymienionych platformach 10 sierpnia 2023 roku. Jeśli jesteście ciekawi naszych wrażeń z przedpremierowego pokazu produkcji studia Deck13 Interactive, zapraszamy Was do lektury: Atlas Fallen – już graliśmy. Pustynny, ale nie pusty świat.

Wczytywanie ramki mediów.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!