Atlas Fallen na zwiastunie premierowym. Gra już dostępna!

Jakub Smolak
2023/08/10 17:15
0
0

Recenzje graczy nie napawają optymizmem.

Premiera Atlas Fallen już za nami, chociaż ciężko pozbyć się wrażenia, że wszystkie gry giną w cieniu Baldur’s Gate 3, które ostatnio zdominowało rynek. Harpen w swojej recenzji zapewnia jednak, że najnowsza produkcja od ekipy z Deck13 to tytuł, któremu warto dać szansę. Zachęcamy do zapoznania się z trailerem premierowym.

Atlas Fallen na zwiastunie premierowym. Gra już dostępna!

Gracze surowo oceniają Atlas Fallen

Jak możemy zobaczyć na Steam, gracze zdecydowanie gorzej przyjęli Atlas Fallen. Obecnie na platformie Valve produkcja doczekała się około 150 recenzji. Odsetek pozytywnych opinii wynosi jednak zaledwie 45%. Wiele osób punktuje grę za to, że rozgrywka jest nudna, a duży świat nie jest zbyt bogaty w zawartość. W recenzjach pojawiają się również porównania do niezbyt udanego Forspoken.

Przemierzaj piaski rozległego świata, pełnego pradawnych zagrożeń, tajemnic oraz okruchów przeszłości. Zapoluj na legendarne potwory, korzystając ze zmiennokształtnej broni oraz niszczycielskich zdolności piasków i biorąc udział w spektakularnych walkach. Odbieraj esencję swoim wrogom i gromadź ją, aby kształtować własny styl walki. Rozegraj pełną kampanię fabularną w trybie współpracy lub solowym i zbuduj nową erę ludzkości – czytamy w opisie gry na Steam.

GramTV przedstawia:

Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej na temat Atlas Fallen, zachęcamy do lektury obszernego tekstu przygotowanego przez Adama. Zdradzę tylko, że w swojej recenzji chwali on mechanikę surfowania po piasku oraz ciekawie zaprojektowany system walki. Oberwało się natomiast długości kampanii oraz powtarzalnym questom.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!