Asterix i Obelix: Imperium Smoka na nowym zwiastunie. Poznajcie bohaterów filmu

Radosław Krajewski
2022/10/26 17:50
0
0

Nowa aktorska wersja przygód dwóch Galów doczekała się nowego zwiastuna.

Najnowsza aktorska produkcja o popularnych bohaterach doczekała się drugiego zwiastuna. Asterix i Obelix: Imperium Smoka zadebiutuje na początku przyszłego roku i pod koniec września film doczekał się premierowej zapowiedzi. Miesiąc później twórcy podzielili się nowym materiałem, tym razem prezentującym bohaterów. Zwiastun może zmartwić fanów poprzednich odsłon, gdyż w kultowe postacie wcielają się zupełnie inni aktorzy. Nową zapowiedź zobaczycie poniżej.

Asterix i Obelix: Imperium Smoka na nowym zwiastunie. Poznajcie bohaterów filmu

Jest rok 50 p.n.e. Cesarzowa Chin została właśnie uwięziona po zamachu stanu, do którego doprowadził zdradziecki książę Deng Tsin Qin. Z pomocą Finalthesisa, fenickiego kupca i jej wiernego ochroniarza Mai Wei, jedyna córka cesarzowej, księżniczka Sass-Yi, ucieka do Galii, by prosić o pomoc dwóch dzielnych wojowników Asterixa i Obelixa, obdarzonych nadludzką siłą dzięki magicznemu napojowi. Nasi dwaj nierozłączni bohaterowie chętnie zgadzają się pomóc księżniczce w ocaleniu jej matki i oswobodzeniu kraju. I tak rozpoczyna się wielka podróż i przygoda na drodze do Chin. Ale Cezar i jego potężna armia, spragnieni nowych podbojów, również zmierzają w kierunku Państwa Środka...

Film wyreżyserował Guillaume Canet, twórca Więzów krwi i Faceta do wymiany, który takze wciela się w Asterixa. W obsadzie znaleźli się: Gilles Lellouche (Obelix), Vincent Cassel (Cezar), Marion Cotillard (Kleopatra), Jonathan Cohen (Finalthesisa), a także Ramzy Bedia, Julie Chen, Linh-Dan Pham i Pierre Richard, oraz Zlatan Ibrahimovic, jako Oneofus.

GramTV przedstawia:

Światowa data premiery Asterix i Obelix: Imperium Słońca została wyznaczona na 1 lutego 2023 roku. W Polsce film zadebiutuje nieco później, bo 10 lutego przyszłego roku.

Asterix i Obelix: Imperium Słońca – nowy zwiastun

Komentarze
0



Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!