Assetto Corsa 2 zmienia nazwę. Ceniony symulator trafi do sprzedaży w tym roku

Krzysztof Żołyński
2024/04/02 16:00
0
0

Kunos Simulazioni ujawnił, że ich ceniony przez fanów symulator zmienia nazwę. Wskazówka na ten temat pojawiła się jako easter egg wraz z nową aktualizacją.

Wielu fanów popadło w rozpacz, kiedy w prognozach finansowych na bieżący rok, opublikowanych przez Kunos i 505 Games nie wspomniano o Assetto Corsa 2. Problemy i zawirowania w działalności 505 Games mogły sugerować, że symulator zostanie przesunięty na przyszły rok. Najnowszy komunikat sugeruje jednak całkowicie co innego. Gra ma pojawić się zgodnie z planem, czyli w tym roku, a na dokładkę otrzyma nowy tytuł.

Assetto Corsa 2 zmienia nazwę. Ceniony symulator trafi do sprzedaży w tym roku

Poznajcie Assetto Corsa Evo. Symulator samochodowy nowej generacji

Zmiana nazwy na Assetto Corsa Evo nie będzie jedynie kosmetyką, a jej zadaniem jest wskazanie wielkich zmian wprowadzanych w nowej edycji symulatora jazdy.

GramTV przedstawia:

Ogłoszenie zostało wyemitowane w bardzo ciekawy sposób. W najnowszej aktualizacji Assetto Corsa Competizione, twórcy umieścili podświetlany panel z rokiem 2024 na czarnym tle i kodem QR.

Kod QR prowadzi do nowej strony internetowej, na której odtwarzany jest film przedstawiający Assetto Corsa Evo, wskazujący że premiera odbędzie się w 2024 roku. Można się spodziewać, że w najbliższej przyszłości poznamy więcej szczegółów, ale jedno jest pewne: Assetto Corsa ma przyszłość, a tą przyszłością jest Evo.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!