Assassin's Creed: Valhalla może trafić do Xbox Game Pass. Informacje w sklepie

Maria Wawrzyniak
2022/11/13 21:30

Według ostatnich plotek gra może trafić do oferty usługi Xbox Game Pass – informacja pojawiła się w polskiej wersji Xbox Store.

Ostatnie informacje znalezione w sieci wskazują na to, że gra Assassin’s Creed: Valhalla może niedługo trafić do oferty usługi subskrypcyjnej Xbox Game Pass. Źródłem tej plotki jest serwis XGP.pl, którego redaktor podczas przeszukiwania polskiej wersji sklepu Xbox Store zauważył, iż okładka produkcji studia Ubisoft posiada logo Game Passa. Logo zostało jednak szybko usunięte, ale redaktor wykonał zrzut ekranu.

Assassin's Creed: Valhalla może trafić do Xbox Game Pass. Informacje w sklepie

Assassin’s Creed: Valhalla w Xbox Game Pass?

Opcje są dwie: albo ktoś w Microsoft zwyczajnie się pomylił i był to po prostu błąd, albo trochę się pospieszył i przedwcześnie dodał logo. Niemniej jednak, dodanie gry Assassin’s Creed: Valhalla jak najbardziej miałoby sens; już od jakiegoś czasu Ubisoft oraz gigant z Redmond współpracują ze sobą, dzięki czemu w ofercie usługi znajdziemy takie gry jak Assassin’s Creed: Odyssey, Assassin’s Creed: Origins czy nowe Tom Clancy’s Rainbow Six: Extraction.

Warto też zauważyć, że Ubisoft przygotowuje się do oficjalnego zakończenia rozwoju najnowszej części cyklu Assassin’s Creed – wszystkie płatne rozszerzenia zostały już wydane, a teraz społeczność czeka jedynie na aktualizację, która ma zakończyć historię. To dobry moment na udostępnienie gry w Game Passie, gdzie abonenci otrzymają podstawową wersję i wielu z nich na pewno zdecydowałoby się także na zakupienie dodatków.

GramTV przedstawia:

Przypomnijmy jeszcze na koniec, że Assassin’s Creed: Valhalla zadebiutowało w 2020 roku na komputerach osobistych, konsolach PlayStation 4, Xbox One, PlayStation 5, Xbox Series X/S oraz na platformie Google Stadia.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!