Assassin’s Creed Jade znowu wycieka. Do sieci trafiły długie fragmenty rozgrywki

Radosław Krajewski
2022/12/19 13:40
0
0

W sieci pojawiły się kolejne filmy prezentujący fragmenty rozgrywki z nadchodzącej nowej odsłony Assassin’s Creed.

Assassin’s Creed Jade został zapowiedziany podczas tegorocznego Ubisoft Forward, jako jedna z wielu nowych odsłon serii. W miniony weekend do sieci trafił pierwszy gameplay z wersji beta gry tworzonej z myślą o urządzeniach mobilnych. Na kolejny wyciek nie musieliśmy długo czekać i w sieci pojawiły się kolejne fragmenty rozgrywki.

Assassin’s Creed Jade znowu wycieka. Do sieci trafiły długie fragmenty rozgrywki

Assassin’s Creed Jade na nowych gameplayach

Gracze, którzy mają dostęp do bety, podzielili się swoimi nagraniami z Assassin’s Creed Jade. Na poniższych filmach możemy zobaczyć, jak prezentują się dłuższe fragmenty rozgrywki. Gameplaye pokazują model walki, w tym pojedynek z bossem, system wspinania się po budynkach, czy jazdę konną.

Zgodnie z wcześniejszymi doniesieniami w Assassin’s Creed Jade będziemy mogli stworzyć własnego bohatera. Gracze mogą wybierać m.in. kształt oczu, nosa, uszy, czy fryzurę, brodę i malowanie twarzy. Stworzonej przez siebie postaci będziemy mogli wybrać również imię.

GramTV przedstawia:

Assassin’s Creed Jade nie ma jeszcze wyznaczonej daty premiery. Gra ukaże się wyłącznie na urządzeniach mobilnych z systemem Android i OS.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!