Assassin’s Creed Jade wyciekł do sieci. Pierwszy gameplay prezentuje nową odsłonę serii

Radosław Krajewski
2022/12/17 15:05
4
0

Pierwszy fragment rozgrywki z mobilnej części Assassin’s Creed pojawił się w sieci.

Assassin’s Creed Jade to jedna z wielu obecnie powstających nowych odsłon serii, które zadebiutują w najbliższych latach. Podczas tegorocznego Ubisoft Forward francuski deweloper zapowiedział grę tworzoną z myślą o urządzeniach mobilnych, która zabierze nas do starożytnych Chin. Choć o Assassin’s Creed Jade wciąż niewiele wiemy, to produkcja jest w zaawansowanej fazie rozwoju i pewne fragmenty są już w pełni grywalne. Nagranie jednego z nich trafiło właśnie do sieci, prezentując pierwszy gameplay z nadchodzącej gry.

Assassin’s Creed Jade wyciekł do sieci. Pierwszy gameplay prezentuje nową odsłonę serii

Pierwszy gameplay z Assassin’s Creed Jade wyciekł do sieci

Ubisoft zapowiedział Assassin’s Creed Jade jako grę AAA, pomimo niższego budżetu i wydania gry wyłącznie na urządzeniach mobilnych. Już pierwszy zwiastun zaprezentował nam głównego bohatera, w którego przyjdzie nam się wcielić, a także środowisko, które będziemy zwiedzać w grze. Gameplay prezentuje akcję na Wielkim Murze Chińskim i w wiosce Yongning, która jest atakowana przez wrogą armię. Rozgrywka nie odbiega od tego, co znamy z dużych odsłon serii, polegając w głównej mierze na walce i przemieszczeniu się z jednego punktu do drugiego, pokonując po drodze przeszkody.

Nie zabraknie zdobywania poziomów postaci, a minimapa sugeruje, że deweloperzy zadbają o graczy, którzy lubią „czyścić mapy” ze wszystkich znajdziek i skrzyń. Interfejs dostosowany do sterowania dotykowego pozwoli graczom włączyć opcję automatycznego biegu, a podczas walki w konkretnych momentach będą pojawiać się dodatkowe przyciski, odpowiadające za umiejętności specjalne czy inne interakcje. Wygląda również na to, że gracze będą mogli stworzyć swojego własnego asasyna.

GramTV przedstawia:

Bardzo dobrze, jak na grę mobilną, prezentuje się również oprawa graficzna. Nagranie jest kiepskiej jakości, ale można dostrzec dbałość o detale, w tym wiernie odwzorowane stroje. Nie zabraknie także przerywników filmowych, które na zaprezentowanej rozgrywce nie zostały jeszcze w pełni udźwiękowione. Poniżej znajdziecie ten sam gameplay z kilku różnych źródeł.

Assassin’s Creed Jade nie ma jeszcze wyznaczonej daty premiery.

Wczytywanie ramki mediów.

Komentarze
4
Maku
Gość
17/12/2022 22:45
Niakadan napisał:

Strasznie wygląda ale co się spodziewać po grach mobilnych i łatwa kasa na ślepych ludziach 

To dopiera wczesna wersja a do tego mi bardziej przypomina Odyssey niż innego assasyna

MisticGohan_MODED
Gramowicz
17/12/2022 19:03

A jednak można jeszcze niżej upaść :P

SebekPL2
Gramowicz
17/12/2022 15:24

Klon genshin impact ale bez anime waifu... chyba że dodadzą w mikrotransakcjach xD
Trwa Wczytywanie