Assassin's Creed: Mirage z wyczekiwanym trybem rozgrywki. Aktualizacja już dziś trafi do gry

Patrycja Pietrowska
2024/02/20 09:45
0
0

Aktualizacja 1.0.7 wprowadzi dzisiaj do Assassin’s Creed Mirage tryb rozgrywki, który miał pojawić się jeszcze w zeszłym roku.

Pod koniec ubiegłego roku do Assassin's Creed: Mirage trafił tryb Nowa Gra Plus. Dzięki tej nowości gracze mogą ponownie rozegrać kampanię fabularną, przy jednoczesnym zachowaniu statystyk i odblokowanych wcześniej umiejętności. Ubisoft pracował także nad innym, wyczekiwanym przez fanów trybem, który dzisiaj trafi do gry.

Assassin's Creed: Mirage z wyczekiwanym trybem rozgrywki. Aktualizacja już dziś trafi do gry

Assassin’s Creed: Mirage otrzyma dziś wyczekiwany tryb rozgrywki

Jak informuje Ubisoft w najnowszym opisie aktualizacji numer 1.0.7, Assassin’s Creed Mirage otrzyma dziś, 20 lutego 2024 roku, wyczekiwany przez wielu fanów tryb permadeath. Oznacza to, że od tego momentu gracze będą mogli podjąć wyzwanie i zagrać Basimem mając na koncie tylko jedno życie. Każda śmierć bohatera, ale także wyjście poza autoryzowane lokalizacje czy zabicie cywila, będzie wymuszać rozpoczęcie zabawy od nowa.
Gdy Basim rozsynchronizuje się z Animusem, gracz ujrzy na ekranie statystyki – czas rozgrywki, liczbę zabitych wrogów czy przyczynę porażki. Ukończenie gry w trybie permadeath (Wyzwania Pełnej Synchronizacji), w zależności od wybranego poziomu trudności zaowocuje otrzymaniem różnych nagród, w tym nowych emblematów czy kostiumu Rayhan. Dodatkowo aktualizacja wprowadza tajemniczego, nowego zabójcę-niespodziankę, którego spotkać można na ulicach.
Na koniec przypominamy, że Assassin’s Creed Mirage zadebiutował 5 października 2023 roku. Gra jest dostępna na komputerach osobistych oraz na konsolach PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X/S.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!