Arma III z wielkim dodatkiem w realiach II wojny światowej. Mamy szczegóły

Wincenty Wawrzyniak
2023/07/09 13:30
0
0

Taktyczna strzelanka niedługo otrzyma dodatek Spearhead 1944, który przeniesie graczy w realia II wojny światowej.

Przedstawiciele studia Bohemia Interactive zaprezentowali szczegóły dotyczące najnowszego dodatku do gry ArmA III. Dodatek pod tytułem Spearhead 1944 przeniesie graczy w realia II wojny światowej.

Arma III z wielkim dodatkiem w realiach II wojny światowej. Mamy szczegóły

Nowy dodatek do ArmA III w szczegółach

Na ten moment wiemy jedynie, że DLC ma ukazać się jeszcze w bieżącym roku i będzie dostępne do zakupienia na platformie Steam w cenie około 80 złotych. Aktualnie zainteresowani klienci wspomnianego sklepu mogą dodać dodatek do swojej listy życzeń.

Za Spearhead 1944 odpowiada studio Heavy Ordnance Work. Dodatek jest częścią programu Creator DLC, w którego ramach Bohemia Interactive wydaje dodatki opracowane przez innych deweloperów.

GramTV przedstawia:

DLC zaoferuje przede wszystkim zupełnie nową mapę o powierzchni 150 kilometrów kwadratowych, odtwarzającą Normandię. Gracze otrzymają dostęp do pięciu grywalnych frakcji, ponad 50 typów broni oraz ponad 40 rodzajów pojazdów i stacjonarnego uzbrojenia.

Oprócz tego będziemy mieli możliwość rozgrywki w trybie kooperacyjnej kampanii dla maksymalnie 25 graczy. Tryb ten zaoferuje z kolei siedem misji. Będzie także scenariusz Del Zahnarzt dla pojedynczego gracza (możliwy do rozegrania w co-op’ie); w tym scenariuszu członkowie francuskiego ruchu będą musieli wyeliminować niemieckiego dowódcę znajdującego się w zamku w okolicach Marigny.

Na koniec warto też wspomnieć, że Spearhead 1944 wprowadzi do gry aż sześć scenariuszy wieloosobowych w trybach Combat Patrol, Escape, Warlords oraz Zeus.

Przypomnijmy jeszcze na koniec, że ArmA III zadebiutowała na rynku 12 września 2013 roku.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!