Arkadiusz Jakubik w brawurowej roli w wyczekiwanej premierze Netflixa. Zobaczcie zwiastun serialu Informacja zwrotna

Krzysztof Żołyński
2023/10/31 10:45
0
0

Arkadiusz Jakubik to bez wątpienia aktor, który nie obawia się grać kontrowersyjnych i trudnych ról. Tak właśnie będzie w Informacji zwrotnej, nowym serialu Netflixa.

Informacja zwrotna to nowy serial Netflixa, który pojawi się w przyszłym miesiącu. Autorzy scenariusza bazowali na znakomicie przyjętej powieści kryminalnej Jakuba Żulczyka. Scenariusz napisał Kacper Wysocki, za reżyserię odpowiada Leszek Dawid. Dwie kluczowe role w tym mrocznym serialu zagrają: Arkadiusz Jakubik, wcielający się w byłego muzyka, Marcina Kanię oraz Jakub Sierenberg, grający jego syna.

Arkadiusz Jakubik w brawurowej roli w wyczekiwanej premierze Netflixa. Zobaczcie zwiastun serialu Informacja zwrotna

To powieść, na adaptacji której zależało mi szczególnie. Cieszę się, że widzowie będą mogli zobaczyć ciemną stronę Warszawy w serialu, tak, jak ja widziałem ją w wyobraźni, przelewając historię Marcina Kani na papier. Sądzę, że ta produkcja trafi w gusta fanów mrocznych, realistycznych opowieści pełnych nieoczekiwanych zwrotów akcji. – mówił o ekranizacji swojej powieści, Jakub Żulczyk.

Centralną postacią opowieści jest Marcin Kania, były muzyk rockowy, który stoczył się w alkoholowy niebyt. Kiedy jednak znika jego syn, musi wykrzesać z siebie wiele energii i odwagi, żeby wyruszyć na jego poszukiwania. Będzie to opowieść nie tylko kryminalna, ale mocno egzystencjalna, ponieważ główny bohater stanie również przed próbą odkupienia swoich win i wyzwolenia się z nałogu.

GramTV przedstawia:

Premiera polskiego serialu została zapowiedziana na 15 listopada i będzie on dostępny w zasobach Netflixa.

Informacja zwrotna – zwiastun serialu kryminalnego z Arkadiuszem Jakubikiem

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!