Aquaman 2 będzie katastrofą? Fatalne reakcje widzów po pokazach testowych

Radosław Krajewski
2023/02/21 11:20

Druga część Aquamana może nie odnieść tak spektakularnego sukcesu jak poprzedniczka.

Losy Aquamana w nowym uniwersum DC wciąż nie są znane. W pierwszym rozdziale zatytułowanym Bogowie i potwory nie znalazło się miejsce dla trzeciej części króla Atlantydy. Wcześniej plotkowano, że James Gunn i Peter Safran zamierzają pozbyć się Aquamana, a Jason Momoa miałby przejąć rolę Lobo. Zapewne wiele zależy od opinii widzów po Aquaman i Zaginione Królestwo, do którego prace wciąż trwają. Na przestrzeni wielu ostatnich miesięcy odbyło się aż sześć pokazów testowych superbohaterskiej produkcji. Najnowszy miał miejsce niedawno i w sieci pojawiły się nowe doniesienia od widzów, którzy nie są zachwyceni filmem.

Aquaman 2 będzie katastrofą? Fatalne reakcje widzów po pokazach testowych

Powinniśmy szykować się na porażkę Aquamana i Zaginionego Królestwa?

Aquaman 2 ma być nudnym, pozbawionym polotu filmem, który jest dużo gorszy od pierwszej części i potencjalnie może stać się jednym z najgorszych filmów z DCU. Jest to sprawa bez precedensu, gdyż rzadko kiedy widownia reaguje tak negatywnie na pokazach testowych. Te informacje potwierdził również dziennikarz Jeff Sneider, który przekazał, że to właśnie ze względu na kiepską jakość filmu Jason Momoa chce rozstać się z tą serią i rozpocząć nową przygodę, wcielając się w inną postać.

GramTV przedstawia:

Warto pamiętać, że pokazy testowe mają za zadanie wskazać twórcom błędy, które popełnili przy produkcji filmu. Jeżeli twórcy wezmą sobie do serca uwagi fanów, niewykluczone, że Aquaman i Zaginione Królestwo zostanie odpowiednio naprawiony i już przy grudniowej premierze zachwyci widzów.

Komentarze
1
wolff01
Gramowicz
21/02/2023 13:51

Prawdę mówiąc to i Suicide Squad Gunna (no i najnowszy Batman) to jednye filmy DCU które z ostatnich lat wspominam z jakimś entuzjazmem.

Aquaman był tym czym powinien być film akcji na podstawie komiksu - widowiskowy i z prostą ale konkretna fabułą i skupiający się własnie na akcji.