Anthony Hopkins i Matthew Goode w przedpremierowym zwiastunie filmu Freud's Last Session

Krzysztof Żołyński
2023/12/05 21:00
0
0

Sony Pictures Classics pokazało pełny zwiastun swojej najnowszej kinowej produkcji Freud's Last Session, w którym w głównej roli zagra sam Anthony Hopkins.

Scenariusz filmu powstał w oparciu o sztukę Marka St. Germaina pod tym samym tytułem i był już pokazywany w zeszłym miesiącu na AFI Fest w Los Angeles. Teraz trafi do wyselekcjonowanych kin w USA, a później zapewne do dystrybucji w Europie, chociaż nie ma na ten temat szczegółów.

Anthony Hopkins i Matthew Goode w przedpremierowym zwiastunie filmu Freud's Last Session

W przededniu II wojny światowej dwa największe umysły XX wieku, autor C.S. Lewis i psycholog Zygmunt Freud, spotykają się, żeby stoczyć ważną dyskusję na temat istnienia Boga. Oczywiście każdy z mężczyzn ma inne poglądy na ten temat, a także odmienny bagaż doświadczeń. Ich rozmowa będzie tłem do wielkiej podróży w przeszłość i przyszłość, wykraczając poza ich spotkanie.

Freud's Last Session na pełnym zwiastunie

Krytycy przyjęli film bardzo ciepło, określając go jako „fascynującą podróż w życie i świat dwóch najtęższych umysłów XX wieku”.

GramTV przedstawia:

W rolach głównych zagrają Anthony Hopkins jako Freud, Matthew Goode jako Lewis, a na ekranie pojawią się także Liv Lisa Fries i Jodi Balfour.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!