Antagonistka Małej Syrenki inspirowana drag queen. Arielka na nowym zdjęciu z filmu

Radosław Krajewski
2023/04/11 16:15
2
0

Aktorka ujawniła swoje inspiracje dotyczące kreacji wiedźmy Urszuli.

Premiera aktorskiej Małej Syrenki zbliża się wielkimi krokami. Niedawno Disney zaprezentował nową porcję zdjęć z filmu, na których mogliśmy bliżej przyjrzeć się księciu Erykowi, królowi Trytonowi, oraz wiedźmie Urszuli, która jest główną antagonistką filmu. W tej roli zobaczymy Melissę McCarthy, która w ostatnim wywiadzie dla Entertainment Weekly ujawniła swoje inspiracje tworząc tę postać, w tym swoją przeszłość jako drag queen.

Antagonistka Małej Syrenki inspirowana drag queen. Arielka na nowym zdjęciu z filmu

Melissa McCarthy inspirowała się drag queen tworząc Urszulę

Aktorka rozpoczynała swoją karierę na Manhattanie, gdy w klubach występowała jako Miss Y. To właśnie te doświadczenia z występów drag queen przeniosła na postać Urszuli.

Jestem wielką, wielką fanką pokazów drag queen i całej ich sztuki oraz rozrywki. Chodzę na te pokazy od bardzo dawna. Żyje we mnie drag queen. Cóż, miałam postać, którą grałam i byłam częścią drag show. Tak zaczynałam, zanim zajęłam się komedią i aktorstwem.

Zachowanie humoru, smutku i irytacji Ursuli to wszystko, czego chcę od postaci – i szczerze mówiąc, wszystko, czego chcę od drag queen.

GramTV przedstawia:

Reżyserem filmu jest Rob Marshall, twórca Chicago, Piraci z Karaibów: Na nieznanych wodach, Tajemnice lasu oraz Mary Poppins powraca. W obsadzie znaleźli się: Halle Bailey, Jonah Hauer-King, Melissa McCarthy, Javier Bardem, Art Malik, Noma Dumezweni, Lorena Andrea, Simone Ashley, Kajsa Mohammar, Nathalie Sorrell, Karolina Conchet, Sienna King, Daveed Diggs, Jacob Tremblay, Awkwafina oraz Jessica Alexander, Russell Balogh, i Adrian Christopher.

Przypomnijmy, że Mała Syrenka zadebiutuje w kinach 26 maja.

Melissa McCarthy inspirowała się drag queen tworząc Urszulę, Antagonistka Małej Syrenki inspirowana drag queen. Arielka na nowym zdjęciu z filmu
Komentarze
2
JakiśNick
Gramowicz
11/04/2023 18:37

A czy drag to nie faceci? Kobieta nie może być dragiem.

karlof123
Gramowicz
11/04/2023 16:44

Nic nowego oryginalna Ursula  z bajki była bazowana na drag queen Divine