Mała Syrenka na nowych zdjęciach. Lepsze spojrzenie na bohaterów filmu

Radosław Krajewski
2023/04/04 18:30
2
0

Kolejne materiały z aktorskiego remake’u Małej Syrenki.

W najnowszym numerze Entertainment Weekly pojawił się obszerny artykuł o produkcji aktorskiej wersji Małej Syrenki od Disneya. Produkcja zadebiutuje już pod koniec przyszłego miesiąca i wytwórnia dokłada wszelkich starań, aby wypromować swój film. W ubiegłym miesiącu do sieci trafił oficjalny zwiastun Małej Syrenki, a teraz możemy zobaczyć kilka nowych zdjęć, zarówno pochodzących z filmu, jak i z planu produkcji.

Mała Syrenka na nowych zdjęciach. Lepsze spojrzenie na bohaterów filmu

Mała Syrenka – nowe zdjęcia z filmu

Na nowych materiałach możemy bliżej przyjrzeć się królowi Trytonowi granemu przez Javiera Bardema, księciu Erykowi, w którego wciela się Jonah Hauer-King, a także samej Arielce, granej przez Halle Bailey. Możemy również zobaczyć, jak prezentuje się księżna Selina, matka Eryka, w którą wcieliła się Noma Dumezweni. Wszystkie nowe zdjęcia znajdziecie poniżej.

Ariel, najmłodsza córka władcy królestwa Atlantydy, króla Trytona, jest zafascynowana niedostępnym dla syren ludzkim światem. Po uratowaniu księcia Eryka z katastrofy statku, zakochuje się w nim. Ariel postanawia pozostać z nim na powierzchni. Jej decyzja prowadzi do konfrontacji z jej ojcem i spotkania z przebiegłą wiedźmą morską Urszulą, z którą zawiera umowę zamiany jej pięknego głosu na ludzkie nogi, aby mogła odkryć świat nad wodą. Jednak jej pogoń za miłością stawia jej życie (i koronę jej ojca) w niebezpieczeństwie.

GramTV przedstawia:

Reżyserem filmu jest Rob Marshall, twórca Chicago, Piraci z Karaibów: Na nieznanych wodach, Tajemnice lasu oraz Mary Poppins powraca. W obsadzie znaleźli się: Halle Bailey, Jonah Hauer-King, Melissa McCarthy, Javier Bardem, Art Malik, Noma Dumezweni, Lorena Andrea, Simone Ashley, Kajsa Mohammar, Nathalie Sorrell, Karolina Conchet, Sienna King, Daveed Diggs, Jacob Tremblay, Awkwafina oraz Jessica Alexander, Russell Balogh, i Adrian Christopher.

Przypomnijmy, że Mała Syrenka zadebiutuje w kinach 26 maja.

Mała Syrenka – nowe zdjęcia z filmu, Mała Syrenka na nowych zdjęciach. Lepsze spojrzenie na bohaterów filmu
Komentarze
2
koNraDM4
Gramowicz
05/04/2023 21:27

Czemu aż tak bardzo upodobali sobie czerwony filtr (a może to magenta?), przez niego skóra aktorów i aktorek wygląda nienaturalnie.

Headbangerr
Gramowicz
04/04/2023 23:01

Bardzo ładne, uwielbiam to.