Alone in the Dark z dwoma trybami graficznymi. Wydawca dzieli się szczegółami

Mikołaj Ciesielski
2023/07/13 14:30
0
0

Posiadacze konsol PlayStation 5 i Xbox Series X/S będą mieli wybór.

W tym tygodniu dowiedzieliśmy się, że Alone in the Dark będzie trzeba przejść dwukrotnie, by w pełni doświadczyć przygotowanej przez deweloperów fabuły. Okazuje się jednak, że to nie koniec informacji związanych z nadchodzącą produkcją studia Pieces Interactive. Wydawca gry – firma THQ Nordic – potwierdził bowiem, że konsolowa wersja rebootu kultowej serii horrorów zaoferuje dwa tryby graficzne.

Alone in the Dark z dwoma trybami graficznymi. Wydawca dzieli się szczegółami

Alone in the Dark z trybem wydajności i jakości na konsolach PlayStation 5 i Xbox Series X/S

Posiadacze konsol PlayStation 5 i Xbox Series X/S będą mogli zdecydować, czy bardziej zależy im na wysokiej rozdzielczości, czy większej liczbie klatek na sekundę. Tryb jakości pozwoli bowiem uruchomić grę w 4K i 30 FPS-ach. Natomiast w trybie wydajności gracze będą mogli cieszyć się płynnością animacji na poziomie 60 FPS ze „zmienną rozdzielczością”.

Ten list miłosny do przełomowego oryginału pozwala ci przeżyć przerażającą historię oczami jednego z dwojga bohaterów. Wciel się w Edwarda Carnby'ego lub Emily Hartwood i eksploruj otoczenie, walcz z potworami, rozwiązuj zagadki i odkrywaj niepokojącą prawdę o dworze Derceto – czytamy w opisie gry na Steam.

GramTV przedstawia:

Na koniec przypomnijmy, że Alone in the Dark zmierza na komputery osobiste oraz konsole PlayStation 5 i Xbox Series X/S. Premiera 25 października 2023 roku. Gra dostępna będzie w polskiej wersji językowej (napisy). Zainteresowanych zachęcamy również do zapoznania się z oficjalnymi wymaganiami sprzętowymi nadchodzącej produkcji studia Pieces Interactive.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!