Alan Wake w Dead by Daylight? Krótki teaser zdaje się nie zostawiać wątpliwości

Mikołaj Ciesielski
2024/01/09 08:30
0
0

Wygląda na to, że do produkcji studia Behaviour Interactive trafi kolejna znana postać.

Pod koniec listopada do Dead by Daylight trafiła laleczka Chucky. Tymczasem okazuje się, że w sieciowym horrorze studia Behaviour Interactive może wkrótce pojawić się kolejna znana postać. Deweloperzy opublikowali bowiem teaser, który powinien zainteresować wszystkich fanów Alana Wake’a. Krótki materiał wideo wyraźnie sugeruje bowiem, że do wspomnianej produkcji zmierza bohater gier Remedy Entertainment.

Alan Wake w Dead by Daylight? Krótki teaser zdaje się nie zostawiać wątpliwości

Dead by Daylight prawdopodobnie doczeka się DLC skierowanego fanów Alana Wake’a

Na oficjalnym profilu Dead by Daylight na portalu społecznościowym X (wcześniej Twitter) pojawił się wczoraj teaser, który prawdopodobnie jest zapowiedzią nowego DLC. Materiał trwa zaledwie 8 sekund i pokazuje jedynie latarkę oraz fragment zakrwawionej kartki papieru. Zdaniem wielu użytkowników Behaviour Interactive nawiązuje w ten sposób do postaci Alana Wake’a.

Na szczęście nie będzie trzeba czekać zbyt długo na potwierdzenie tych przypuszczeń. Twórcy Dead by Daylight zapowiedzieli bowiem, że więcej informacji otrzymamy 9 stycznia 2024 roku, czyli już dzisiaj. Fanom wspomnianej produkcji nie pozostaje więc nic innego, jak uważnie śledzić publikowane przez Behaviour Interactive wiadomości i materiały.

GramTV przedstawia:

Na koniec przypomnijmy, że Dead by Daylight dostępne jest na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X/S oraz Nintendo Switch. Gra zadebiutowała na rynku w 2016 roku i od tamtej pory twórcy regularnie wspierają i rozwijają swoją produkcję za sprawą różnego rodzaju dodatków oraz aktualizacji.

Wczytywanie ramki mediów.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!