Dead by Daylight wkrótce z nowym zabójcą. Laleczka Chucky wkracza do akcji

Mikołaj Ciesielski
2023/11/26 15:00
0
0

W sieci pojawił się zwiastun prezentujący umiejętności laleczki Chucky,

Pod koniec sierpnia w Dead by Daylight pojawił się legendarny Obcy oraz jego nemezis – Ellen Ripley. Tymczasem okazuje się, że już niedługo popularna produkcja studia Behaviour Interactive zostanie wzbogacona o kolejną kultową postać. Mowa tutaj oczywiście o laleczce Chucky, która w przyszłym tygodniu dołączy do grona zabójców.

Dead by Daylight wkrótce z nowym zabójcą. Laleczka Chucky wkracza do akcji

Laleczka Chucky w Dead by Daylight. Behaviour Interactive prezentuje nowego zabójcę

Zgodnie z zapowiedziami laleczka Chucky pojawi się Dead by Daylight już 28 listopada, czyli w najbliższy wtorek. Wszystkich fanów wspomnianej postaci z pewnością ucieszy informacja, że w produkcji studia Behaviour Interactive przemówi ona głosem Brada Dourifa, którego mieliśmy również okazję usłyszeć w pierwowzorze. Czego natomiast można spodziewać się po nowym zabójcy?

Gracze, którzy postanowią wcielić się laleczkę Chucky, będą mogli korzystać m.in. z umiejętności „Slice & Dice”, która pozwoli błyskawicznie doskakiwać i atakować Ocalałych. W trakcie przenoszenia i wieszania bohaterów na hakach użytkownicy skorzystają natomiast ze wsparcia ducha Charlesa Lee Raya. Rzućcie okiem na zwiastun na dole wiadomości i sprawdźcie, czego jeszcze można spodziewać się po wspomnianej postaci.

GramTV przedstawia:

Na koniec przypomnijmy, że Dead by Daylight dostępne jest na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X/S oraz Nintendo Switch. Gra zadebiutowała na rynku w 2016 roku i od tamtej pory twórcy regularnie wspierają i rozwijają swoją produkcję za sprawą różnego rodzaju dodatków oraz aktualizacji.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!