Alan Wake doczeka się ekranizacji. AMC stworzy serial na podstawie gry Remedy

Mikołaj Ciesielski
2022/05/13 10:25
0
0

Fińskie studio poinformowało o nawiązaniu współpracy z amerykańską stacją telewizyjną.

Alan Wake doczeka się ekranizacji. AMC stworzy serial na podstawie gry Remedy

Remedy Entertainment podzieliło się wczoraj nowymi grafikami koncepcyjnymi z gry Alan Wake 2. Dowiedzieliśmy się również, że Alan Wake Remastered jeszcze w tym roku trafi na Nintendo Switch. To jednak nie koniec informacji, które powinny zainteresować fanów wspomnianej marki. Fińskie studio poinformowało bowiem, że amerykańska stacja telewizyjna AMC nabyła prawa do zrealizowania serialu na podstawie gry Alan Wake.

AMC, wspaniały dom genialnych produkcji, kupiło prawa do Alana Wake’a, a my współpracujemy z nimi przy tworzeniu serialu telewizyjnego. W tej chwili nie mamy nic więcej do powiedzenia, ale damy Wam znać, gdy tylko będziemy mieli coś do ogłoszenia” – poinformował Sam Lake z Remedy Entertainment.

Wszystko wskazuje na to, że na pierwsze szczegóły dotyczące serialu na podstawie gry Alan Wake przyjdzie nam nieco poczekać. Koniecznie dajcie znać w komentarzach, kogo widzielibyście w tytułowej roli. Jake Gyllenhall? A może Bradley Cooper? Czekamy na Wasze propozycje.

Na koniec przypomnijmy, że wspomniany na początku Alan Wake 2 zmierza na komputery osobiste oraz konsole PlayStation 5 i Xbox Series X/S. Gra ma zadebiutować na wymienionych platformach w 2023 roku. Więcej informacji na tema produkcji mieliśmy otrzymać latem tego roku, ale wczoraj deweloperzy z Remedy Enertainment poinformowali, że prezentacja nie odbędzie się we wspomnianym terminie.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!