Alan Wake Remastered zmierza na Nintendo Switch

Smolak
2022/05/13 08:15
0
0

Potwierdziły się wcześniejsze przecieki. Wiecie, że od premiery Alan Wake minęło już 12 lat?

Z góry przepraszam, bo wiem, że wiele osób poczuje się teraz staro. Kultowa produkcja Remedy – Alan Wake – obchodzi właśnie swoje 12 urodziny. Z tej okazji twórcy opublikowali specjalne wideo, na którym wspominają grę, ale co równie ważne, potwierdzają, że Alan Wake Remastered doczeka się konwersji na Nintendo Switch.

Alan Wake Remastered zmierza na Nintendo Switch

Posiadacze Pstryczków będą mogli zagrać w Alan Wake Remastered jesienią tego roku. Nie ujawniono zbyt wielu szczegółów na temat portu, a kolejnych informacji powinniśmy doczekać się dopiero w nadchodzących miesiącach. Wiadomo jednak, że nie będzie to wersja strumieniowana z chmury, a gra doczeka się wyłącznie cyfrowego wydania.

Obecnie serca fanów rozgrzewa jednak Alan Wake 2, jeśli wierzyć wcześniejszym doniesieniom, produkcja ma pojawić się na rynku w przyszłym roku. Tutaj znajdziecie kilka klimatycznych grafik koncepcyjnych, które niedawno trafiły do sieci.

Zachęcam Was również do zapoznania się z naszą recenzją Alan Wake: Remastered. Zdradzę tylko, że Mateusz przyznał odświeżonej wersji hitu Remedy ocenę 9 na 10, co mówi samo za siebie.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!