Alan Wake 2 w pełnej produkcji. Remedy zapewnia, że gra pojawi się w 2023 roku

Mikołaj Ciesielski
2022/05/17 12:15
0
0

Prace nad kontynuacją przygód tytułowego pisarza idą pełną parą.

Alan Wake 2 w pełnej produkcji. Remedy zapewnia, że gra pojawi się w 2023 roku

W zeszłym tygodniu Remedy Entertainment opublikowało nowe grafiki koncepcyjne z gry Alan Wake 2. Okazuje się również, że prace nad kontynuacją przygód tytułowego pisarza idą pełną parą. Fińskie studio opublikowało bowiem podsumowanie pierwszego kwartału bieżącego roku, z którego dowiadujemy się, że druga część Alana Wake’a znajduje się obecnie „w pełnej produkcji”. Kiedy więc możemy spodziewać się premiery gry?

Deweloperzy z Remedy Entertainment zapewniają, że zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami Alan Wake 2 zadebiutuje na rynku w 2023 roku. Na dokładną datę premiery musimy jednak poczekać. Studio podkreśla, że zespół czeka jeszcze sporo pracy, ale gra „zaczyna nabierać pełniejszej formy w wielu obszarach. Nie pozostaje nam więc nic innego, jak uzbroić się w cierpliwość i wypatrywać kolejnych informacji oraz materiałów.

Na koniec przypomnijmy, że Alan Wake 2 zmierza na komputery osobiste oraz konsole PlayStation 5 i Xbox Series X/S. Latem tego roku mieliśmy doczekać się prezentacji wspomnianej produkcji, ale w zeszłym tygodniu deweloperzy z Remedy Enertainment poinformowali, że pokaz nie odbędzie się we wspomnianym terminie.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!