Alan Wake 2 bez opóźnień. Remedy znów zapewnia, że gra zadebiutuje w 2023 roku

Mikołaj Ciesielski
2023/03/22 10:50

Wygląda na to, że prace nad grą przebiegają zgodnie z planem deweloperów.

W zeszłym miesiącu Remedy Entertainment poinformowało, że Alan Wake 2 jest już grywalny od początku do końca. Tymczasem fińskie studio opublikowało nowy raport finansowy. W dokumencie nie zabrakło wzmianki o wspomnianej produkcji. Deweloperzy postanowili bowiem po raz kolejny zapewnić graczy, że wyczekiwana kontynuacja przygód tytułowego pisarza zadebiutuje na rynku w 2023 roku.

Alan Wake 2 bez opóźnień. Remedy znów zapewnia, że gra zadebiutuje w 2023 roku

Premiera Alan Wake 2 odbędzie się w 2023 roku – obiecuje Remedy Entertainment

Remedy Entertainment w udostępnionym raporcie finansowym przypomniało również, że Alan Wake 2 znajduje się w pełnej produkcji. Deweloperzy poinformowali także, że w ubiegłym roku łączyli poszczególne elementy gry w jedną całość, dzięki czemu tytuł „będzie gotowy na długo wyczekiwaną premierę w 2023 roku”.

Niestety Remedy Entertainment nie podzieliło się żadnymi nowymi szczegółami oraz materiałami z Alan Wake 2. Graczom, którzy czekają na debiut kontynuacji gry z 2010 roku, nie pozostaje więc na ten moment nic innego, jak cierpliwie czekać na kolejne informacje oraz dokładną datę premiery wspomnianej produkcji.

Na koniec przypomnijmy, że Alan Wake 2 powstaje z myślą o komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 5 i Xbox Series X/S. Zgodnie z przekazanymi jakiś czas temu informacjami, nadchodząca kontynuacja przygód tytułowego pisarza jest „największym projektem” w historii Remedy Entertainment.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!