Oddaj swój głos w plebiscycie GRAM AWARDS 2022

Aktor z Władcy Pierścieni: Pierścienie Władzy zagra w trzecim sezonie Wiedźmina

Radosław Krajewski
2022/11/05 16:00

Nowa etatowa gwiazda seriali fantasy.

Trzeci sezon Wiedźmina zadebiutuje w przyszłym roku, jednak będą to ostatnie odcinki z Henrym Cavillem w roli Geralta. Pod koniec października Netflix ogłosił, że aktor żegna się z serialem, a jego miejsce zajmie Liam Hemsworth. Jednym z powodów odejścia gwiazdora z produkcji mógł być konflikt z producentami i scenarzystami, którzy nie chcieli zachować wierności z literackim pierwowzorem Andrzeja Sapkowskiego. Może to zmartwić fanów Wiedźmina, którzy oczekiwali po trzecim sezonie poprawy względem poprzednich dwóch serii. Na końcowy efekt będziemy musieli jeszcze trochę poczekać, a teraz Redanian Intelligence doniosło o kolejnym aktorze, który pojawi się w nadchodzących odcinkach.

Aktor z Władcy Pierścieni: Pierścienie Władzy zagra w trzecim sezonie Wiedźmina

Fabian McCallum z Władcy Pierścieni: Pierścienie Władzy w obsadzie Wiedźmina od Netflixa

Australijski aktor Fabian McCallum dołączył do serialu i wcieli się w Kayleigha, członka grupy Szczurów. Aktor znany jest widzom pierwszego epizodu Władcy Pierścieni: Pierścienie Władzy, w którym zagrał elfa Thondira, jednego z ważniejszych członków drużyny Galadrieli, którzy wspólnie poszukiwali oznak Saurona.

GramTV przedstawia:

Kayleigh spotyka na swej drodze Ciri w książce Czas pogardy. Wydarzenia z powieści zostaną przedstawione w 7 i 8 odcinku trzeciego sezonu.

Przypomnijmy, że podczas tegorocznego Tudum Netflix zapowiedział, że trzeci sezon Wiedźmina zadebiutuje latem przyszłego roku.

Komentarze
5
Nalfein
Gramowicz
05/11/2022 21:15

Jak go pierwszy raz zobaczyłem to myślałem że to koleś z Dark.

Sanders-sama
Gramowicz
05/11/2022 20:37

Toż to elfi Luksus ^^

Renchar
Gramowicz
05/11/2022 20:07

OOOO Parobek z pola z tłustymi włosami na netflixie. Po pierwszej sekundzie jak go ujrzałem w pierścieniach to się śmiałem elf pełną mocą. Jego wygląd był chyba najgorszy ze wszystkich Elfów. 

ZubenPL
Gramowicz
05/11/2022 18:41
SebekPL2 napisał:

Dobrze, że nie Guyladriel bo już jedna to za dużo a co dopiero dwie.

Mi tam szkoda tej aktorki teraz będzie do końca życia prześladowana przez te rolę

SebekPL2
Gramowicz
05/11/2022 17:39

Dobrze, że nie Guyladriel bo już jedna to za dużo a co dopiero dwie.