Aktor pomylił Avatary. Zagrał w serialu Netflixa, a myślał, że dołączy do serii Jamesa Camerona

Radosław Krajewski
2024/02/24 13:00
0
0

Jeden z aktorów z serialu Awatar: Ostatni władca wiatru nie wiedział, do jakiej produkcji bierze udział w przesłuchaniu.

Na Netflixie dostępny jest już cały pierwszy sezon serialu Awatar: Ostatni władca wiatru, czyli aktorskiej wersji popularnej serii animowanej z 2005 roku. Produkcja zebrała mieszane opinie od recenzentów, a teraz widzowie mogą sprawdzić, czy platforma powtórzyła sukces ubiegłorocznego One Piece, czy wręcz przeciwnie i mamy do czynienia z kolejną zmarnowaną marką. Podczas oficjalnej premiery Awatara: Ostatniego władcy wiatru swoją nietypową historią podzielił się Ken Leung, który w serialu zagrał komandora Zhao. Aktor nie wiedział, że bierze udział w przesłuchaniu do produkcji Netflixa, a nie do filmowej serii Jamesa Camerona.

Aktor pomylił Avatary. Zagrał w serialu Netflixa, a myślał, że dołączy do serii Jamesa Camerona

Awatar: Ostatni władca wiatru – Ken Leung myślał, że zagra w filmie Jamesa Camerona

Castingi do serialu były trzymane w tajemnicy przez Netflixa, więc dla samych aktorów nie wszystko było jasne. Leung wspomina, że gdy po raz pierwszy usłyszał o szansie otrzymania roli w Awatarze, myślał, że chodzi o Avatara Jamesa Camerona.

Przede wszystkim przesłuchanie – nie było nigdzie zaznaczone, że to było do Awatara. Było to trzymane w tajemnicy jako zupełnie inny projekt. Kiedy po raz pierwszy usłyszałem, że przesłuchania były do Avatara, myślałem, że będę grał niebieską postać.

Aktor dodał, że zupełnie nie zna oryginalnego serialu. Jednak cieszył się z tego, gdyż mógł podejść do budowania swojej postaci bez żadnych własnych pomysłów, które mogłyby zaburzyć proces kreatywny twórców.

W ogóle nie znałem oryginału. To znaczy, może to kwestia wieku? Ale nie wiedziałem, że taki serial jest. Patrząc wstecz, bardzo podoba mi się to, że przyszedłem z pustą kartką. Kiedy wchodzisz, kiedy masz pomysły, możesz w pewnym sensie zepsuć czysty proces. Kiedy przychodzisz z pustką, pojawią się rzeczy, które wpłyną na twoją grę w sposób, w jaki mogłoby się to nie udać, gdybyś przyszedł z góry przyjętymi pomysłami.

GramTV przedstawia:

Akcja serialu rozgrywa się w rozdartym wojną świecie inspirowanym kulturą Azji i rdzennych Amerykanów, gdzie niektórzy ludzie potrafią „nagiąć” jeden z czterech klasycznych żywiołów – wodę, ziemię, ogień i powietrze. Aang, Awatar i ostatni żyjący mag powietrza, jest pomostem między światem śmiertelników oraz duchów i jedynym, który jest w stanie wykorzystać wszystkie cztery żywioły. Awatar utrzymuje równowagę świata i natury, aby zaprowadzić pokój, a Aang staje przed odpowiedzialnością za położenie kresu ambicjom militarystycznego Narodu Ognia, którzy chcą podbić świat. Wraz ze swoimi nowymi towarzyszami – Katarą i Sokką, Aang postanawia zapanować nad czterema żywiołami. Chłopak ścigany jest przez Zuko, wygnanego księcia Narodu Ognia, który stara się odzyskać honor poprzez pojmanie Avatara.

Twórcą serialu jest Albert Kim, który wcześniej pracował nad Nikitą i Jeźdźcem bez głowy. W obsadzie znaleźli się: Gordon Cormier, Dallas Liu, Kiawentiio, Daniel Dae Kim, Ken Leung, Maria Zhang, Elizabeth Yu, Lim Kay Siu, A Martinez, Amber Midthunder, Yvonne Chapman, Tamlyn Tomita, Casey Camp-Horinek, C. S. Lee, Danny Pudi, Utkarsh Ambudkar i James Sie.

Wczytywanie ramki mediów.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!