AirportSim – polska gra o pracowniku lotniska na nowych screenach

DK
2022/09/06 21:45

Obrazki przedstawiają pochmurne krajobrazy.

AirportSim to swego rodzaju symulator pracownika obsługi naziemnej portów lotniczych. Za tworzenie tytułu odpowiedzialne są polskie studia MS GAMES i MK STUDIOS. Gra pozwoli nam wcielić się w osobę pracującą na lotnisku i wykonywać wszelkie zadania związane z tą pracą. Na samym dole zamieszczamy parę obrazków z symulatora.

AirportSim – polska gra o pracowniku lotniska na nowych screenach

Warto też wspomnieć, że wczoraj pisaliśmy o nowym trailerze z gry. Filmik prezentuje trzy główne tryby w produkcji: Free Roam, Scenario i Challenge. W pierwszym będziemy mogli swobodnie wykonywać pracę w obsłudze, natomiast drugi i trzeci zaoferują konkretne zadania do wykonania. W Challenge będziemy dodatkowo robić wszystko na czas i z różnymi utrudnieniami. Szczegóły – i wspomniany trailer – znajdziecie tutaj.

AirportSim – data premiery

Jeśli chodzi o dokładną datę debiutu produkcji, to twórcy na razie nie wyjawili konkretów na ten temat – na razie wiemy jedynie, że symulator zadebiutuje w drugim kwartale 2023. Natomiast wiadomo, że AirportSim nie trafi na PlayStation – tytułu należy spodziewać się wyłącznie na pecetach i systemach Xbox Series X/S.

AirportSim – data premiery, AirportSim – polska gra o pracowniku lotniska na nowych screenach

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!