AirportSim – polski symulator pracownika lotniska na nowym trailerze

DK
2022/09/05 13:20

Wideo prezentuje trzy tryby: swobodny, scenariusze i wyzwania.

AirportSim to nowa gra, która pozwoli nam się wcielić w pracownika obsługi naziemnej portów lotniczych. Polscy deweloperzy MS GAMES i MK STUDIOS opublikowali trailer z krótkim omówieniem trzech trybów w produkcji: Free Roam, Scenario i Challenge. Wideo publikujemy na samym dole.

AirportSim – polski symulator pracownika lotniska na nowym trailerze

Jeśli chodzi o ten pierwszy tryb – Free Roam – to, jak sama nazwa wskazuje, umożliwi on nam swobodne wykonywanie zadań, jakim na co dzień musi sprostać pracownik portu lotniczego. Tutaj otrzymamy wszystkie opcje i wyzwania dostępne w grze. W Scenario dostaniemy do wykonania konkretną misję w konkretnych warunkach zgodnie z danym rozkładem lotów, a Challenge to też konkretne zadanie, tyle że z różnymi hardkorowymi utrudnieniami – na przykład pogodowymi. W tym ostatnim przypadku także czas na wykonanie zadania będzie ograniczony.

Data premiery AirportSim

Zgodnie z wiadomościami na trailerze, tytułu należy spodziewać się na pecetach i konsolach Xbox Series X/S. Co się tyczy dokładnej daty premiery, to takowej jeszcze nie wyjawiono – na razie wiemy jedynie, że symulator zadebiutuje w drugim kwartale 2023.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!