Ahsoka złamała jedną z zasad George’a Lucasa po 46 latach istnienia Gwiezdnych wojen

Radosław Krajewski
2023/08/27 16:00
4
0

Rewolucja w serii.

W minioną środę zadebiutował nowy serial z Gwiezdnych wojen na Disney+. Ahsoka zebrała przychylne opinie recenzentów i widzów po dwóch premierowych odcinkach. Ale niektórzy fani szybko zauważyli, że Dave Filoni i reszta twórców złamali jedną z zasad George’a Lucasa, która obowiązywała od 46 lat. Chodzi o eksplorację innej galaktyki, co jest jednym z głównych wątków najnowszego serialu.

Ahsoka złamała jedną z zasad George’a Lucasa po 46 latach istnienia Gwiezdnych wojen

Ahsoka eksploruje nowe galaktyki w Gwiezdnych wojnach

Każdy zna kultowe napisy na początku filmów z głównej Sagi, które brzmią „Dawno, dawno temu w odległej galaktyce”. Goerge Lucas w swoich filmach skupiał się wyłącznie na tej jednej galaktyce, w której rozgrywa się akcja wszystkich tytułów z Gwiezdnych wojen. Ahsoka jako pierwsza produkcja złamała tę zasadę i potwierdziła, że istnieją również inne galaktyki w tym świecie.

GramTV przedstawia:

W serialu ujawniono, że poszukiwany przez Ahsokę i Sabine Wren Ezra Bridger znajduje się w Peridei. Jest to galaktyka, o której plotkują młodzi padawani, opowiadając sobie o niej legendy. Traktowane je jednak wyłącznie jako bajki.

Komentarze
4
Bolek063
Gramowicz
28/08/2023 00:31

Zkopijujcie I wlkejcie w wyszukiwarce to i zobaczycie że już dawno wiemy o innej galaktyce Star Wars: Episode II - Attack of the Clones saw Obi-Wan probing Dex for information about the saber dart he found after his altercation with Jango Fett, and the Besalisk explained that Fett could only be found in the Rishi Maze, which was a smaller galaxy ​

Bolek063
Gramowicz
28/08/2023 00:20

Ale już dawno wiemy że istnieje inna galaktyka która orbituje główną galaktyke w świecie star wars

dariuszp
Gramowicz
27/08/2023 19:09

Eeeee... przecież oni poszukują Thrawna i Erzy. I Thrawn nie wylądował w innej galaktyce tylko w nieznanych regionach które są na skraju obecnej galaktyki. 

Miyokari
Gramowicz
27/08/2023 16:51

Nie jest to pierwsza produkcja która złamie zasadę ponieważ:

Yuuzhang Yong Galaxy już to wcześniej zrobiło, co wywołało również duży konflikt w galaktyce