Ahsoka ze wzruszającym easter eggiem. Tej postaci w aktorskiej wersji byście się nie spodziewali

Radosław Krajewski
2023/09/09 16:00
0
0

Widzowie dostrzegli nowy detal z ostatniego odcinka Ahsoki.

Najnowszy czwarty odcinek Ahsoki przyniósł jeszcze więcej niespodzianek, niż można było się spodziewać. Epizod zachwycił wielu fanów Gwiezdnych wojen, chociaż Lucasfilm nie ustrzegło się wpadki w promocyjnym plakacie jednego z bohaterów, który pojawił się w tym odcinku. Widzowie natrafili na kolejną niespodziankę, która tym razem skierowana jest do fanów serialu Star Wars: Rebelianci. Okazuje się, że epizodzie możemy zobaczyć zdjęcie Kanana Jarrusa.

Ahsoka ze wzruszającym easter eggiem. Tej postaci w aktorskiej wersji byście się nie spodziewali

Uśmiercony bohater ze Star Wars: Rebelianci jako easter egg w serialu Ahsoka

Były Jedi zginął w finałowej bitwie z poplecznikami Thrawna. Szkolił Ezrę Bridgera na Jedi, a także miał intymne relacje z Herą Syndullą. Z ich związku pojawił się na świecie Jacen, który podróżuje wraz ze swoją matką na pokładzie Ducha. W pewnym momencie nowego odcinka otrzymujemy zbliżenie na kokpit statku, gdzie możemy dostrzec zdjęcie Kanana.

GramTV przedstawia:

Chociaż fotografia jest rozmazana, to na przybliżeniu nietrudno dostrzec, że nie jest to kadr pochodzący z Rebeliantów, ale zdjęcie aktorskiej wersji Kanana. Ciężko tu jednak zauważyć jakiekolwiek szczegóły tej postaci, ale to pierwszy i zapewne jedyny występ Jarrusa w aktorskiej wersji.

Wczytywanie ramki mediów.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!