Age of Empires 4 do sprawdzenia za darmo. Do gry zmierzają nowe cywilizacje

Mikołaj Ciesielski
2022/08/24 11:15

Deweloperzy z Relic Entertainment mają dobre wieści dla fanów Age of Empires.

Age of Empires 4 do sprawdzenia za darmo. Do gry zmierzają nowe cywilizacje

W lipcu Age of Empires 4 doczekało się sporej aktualizacji. Deweloperzy ze studia Relic Entertainment nie zamierzają jednak spoczywać na laurach i kontynuują rozwój swojej produkcji. Podczas wczorajszego pokazu Gamescom Opening Night Live twórcy opublikowali bowiem zwiastun zapowiadający rocznicowy patch, za którego sprawą najnowsza odsłona Age of Empires zostanie wzbogacona o kolejne cywilizacje.

Age of Empires 4 z rocznicową aktualizacją

Zgodnie z przekazanymi informacjami już 25 października Age of Empires 4 otrzyma darmowe rozszerzenie, dzięki któremu do dyspozycji graczy oddane zostaną dwie cywilizacje – Imperium Osmańskie i Malijczycy. Na zwiastunie na dole wiadomości możecie zobaczyć prezentację wspomnianych frakcji.

To jednak nie koniec dobrych wiadomości. Użytkownicy komputerów osobistych mogą przez najbliższe 5 dni cieszyć się rozgrywką w Age of Empires 4 bez dodatkowych kosztów w ramach darmowego tygodnia na Steam. Ponadto produkcja Relic Entertainment dostępna jest obecnie z 50% zniżką zarówno na platformie Valve, jak i w sklepie Microsoftu.

Na koniec przypomnijmy, że Age of Empires 4 zadebiutowało na komputerach osobistych w październiku ubiegłego roku. Gra dostępna jest również w ramach usługi PC Game Pass. Jeśli natomiast jesteście zainteresowani naszą opinią na temat wspomnianej produkcji studia Relic Entertainment, to serdecznie zapraszamy Was do lektury: Recenzja Age of Empires IV. Renesans średniowiecza.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!