Ad Infinitum – survival horror o traumie wojennej z datą premiery i zwiastunem

Mikołaj Ciesielski
2022/07/08 08:15

Zobaczcie nowe fragmenty rozgrywki z nadchodzącej produkcji niemieckiego studia Hekate.

Ad Infinitum – survival horror o traumie wojennej z datą premiery i zwiastunem

Zapowiedziana w zeszłym roku gra Ad Infinitum – nowy survival horror, w którym wcielimy się w niemieckiego żołnierza z czasów I Wojny Światowej, który cierpi na zespół stresu pourazowego – doczekała się daty premiery. Produkcja studia Hekate pojawiła się na wczorajszym pokazie Nacon Connect, gdzie twórcy zaprezentowali nowy gameplay trailer, z którego dowiedzieliśmy się, że Ad Infinitum zadebiutuje na PC i konsolach dokładnie 20 kwietnia 2023 roku. Materiał znajdziecie na dole wiadomości.

Wojna nigdy się nie kończy. Granice pomiędzy koszmarem a rzeczywistością, między prawdą a kłamstwem zostały zaburzone, gdy rozpętało się piekło! Wciel się w niemieckiego żołnierza dręczonego okropnościami Wielkiej Wojny. Przerażające stworzenia, śmiertelne pułapki i szalone tajemnice wyznaczają drogę przez pole bitwy. Pokonaj je, aby ocalić swoją duszę – czytamy w opisie gry na Steam.

Zgodnie z przekazanymi informacjami Ad Infinitum zmierza na komputery osobiste oraz konsole PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox One i Xbox Series X/S. Jak wspomnieliśmy wyżej, produkcja jest osadzona w realiach I Wojny Światowej. Deweloperzy zapewniają natomiast, że tytuł będzie wyróżniać się „ekscytującą fabułą” oraz „dynamicznie zmieniającym się światem”, na który wpływ będą miały decyzję gracza.

Nie zabraknie też „trudnych łamigłówek osadzonych w historycznej scenerii. Tymczasem rzućcie okiem na zaprezentowany wczoraj gameplay trailer i dajcie znać, czy zamierzacie sięgnąć po Ad Infinitum.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!